Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Chorkie-nak mennyi jelentő...

Egy Chorkie-nak mennyi jelentősége van Mo. -n?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
az mi???
2013. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom valami dizájner korcs,amik mostanában divatosak.

Amiket szaporítók gyártanak,és valami "fajtanevet"ráaggatva hülyéknek árulnak.

Ilyen pl.az uszkár-labrador keverék.

2013. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Csivava és yorkie keveréke.

A sok agykárosodott meg pénzt ad ilyenekért,miközben sintértelepeken tucatjával altatják a kölyök kutyusokat.

Jó eséllyel ilyen keveréket is lehet gyepin vagy menhelyen találni.Csak az ingyen sem kell senkinek,mert nincs ráaggatva ilyen kamu fantázianév és nem kerül egy vagyonba.

2013. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Semennyi.
2013. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

erről a "kutyafajtáról" lenne szó?

egyértelműen látszik, hogy keverék...

[link]


[link]


amúgy, mi lesz akkor ha valami épelméjű összepároztat eg csivit egy dándoggal? Csidog?

(remélem nem adtam ötletet egy szaporítónak sem...:/

2013. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Úgy vélem, a válaszok alapján tökéletes képet kaptál a fajta jelentőségéről Magyarországon .
2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi.azt elfelejtettem odairni,hogy a csivava es a yorki keresztezodese. Ez a dolog nekem teljesen veletlenul es nem kivanatosan jott ossze:/ csak ahogy ma olvasgattam rola neten dolgokat kijott ilyen h chorkie..ma lattam eletemben eloszor ezt a szot meg ezt az " uj kutyafajtat" csajmert en ugyveltem h keverek es kesz semmi jelentosege.csak kulfoldon allitolag eleg elismert fajta mar regebb ota. De lenyegesen nem csalodtam a valaszokban:)
2013. jan. 21. 22:48
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
És még iszonyatosan veszélyes is, mert a csiviket nagyrészét így is császározni kell mert nem képesek egyedül szülni, ezért pároztassuk yorkival hogy még szülés előtt belepusztuljon. Szomorú :(
2013. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, h h a fenébe tud egy párosodás VÉLETLENÜL összejönni. Ilyen kisméretű kutyák bent vannak (nagyon remélem), tehát a "beszökött a kapun éjjel" tézis bukta (bár azokat se tudom megérteni, olyan nincs h nem lehet szakszerűen elzárni egy kutyát). Ha meg mindkettő benn van, akkor nincs ajtó abban a kurv@ lakásban?
2013. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Már csak remélni merem,hogy az olvasók közül senkinek nem jut eszébe szaporítani ezt az "új fajtát"egy kis anyagi haszon reményében....

Remélem,senkinek nem adtunk ötletet.

2013. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!