Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Mini csivava kan...

FONTOS! Mini csivava kan kiskutyát keresek! Prémium tápon nevelve, szép szülőktől, chipezve, szobatisztaságra előnevelve. Szeretném megtaláni a legszebbet! Valaki ajánlana valamit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Egy jó kennel az országban. Van belőle millió. (márha fajtatisztàt szeretnél)A google a baratod.

Amúgy nem vársz kicsit sokat el?

Mert jó sok tenyésztőnél így vannak a kiskutyák..de akkor is.

2013. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok:

Nem kötekedésképp de van mini csivava?:o

Már annyi mindenből lesz "mini", hogy lassan belőlem is kis kiadást csinálnak...

2013. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
MIKOR FOGJÁTOK FEL, H NINCS OLYAN, H MINI CSIVAVA? Ez egyes tenyésztők meséje, h a "sima" csivavát drágábban el tudják adni.
2013. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Fontos nincs mini csivava! A csivava súlya 0,5-3kg. Pont. Ennél kisebb és nagyobb nem megy be tenyészetbe! Nekem van 1kilós csivim is, 1,5 és 2,5 kilós csivim. A törzskönyvben mindegyiknek az szerepel hogy "chihuahua" és nem mini csivi, atom mini meg giga nagy stb! Kérdező: mini csivava nem létezik mert ami 0,5kg alatt van az nem csivava! És nem kötekedés képpen de azt nem írtad, hogy hosszú vagy rövid szőrűt keresel, mert nem mindegy! A tenyésztők is szakosodnak általában, hogyan mondjunk jó tenyészetet ha nem mondod milyen fajtát keresel mert igen is a hosszú szőrű csivi és a rövidszőrű csivi két külön fajta! Nem írtad milyen célra keresel kiskutyát milyen ár kategóriában, kiállítási minőségű vagy hobbi kutya stb. Egy kiváló tenyészetben több 100 ezret elkérhetnek egy ilyen kiskutyáért! Ha hosszú szőrűt akarsz akkor mindenképp külföld (csehország, szlovákia) az országban kiállításokra járva nem láttam sok minőségi hosszú szőrűt, ha viszont rövidszőrűt akarsz amivel később pároztathatsz akkor megint érdemes egy külföldi vérvonalú kutyát venned. Pl nekem (olasz, finn) vérvonlú kutyáim vannak.
2013. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Ő mininek számít? Mert 3 hónposan már 0,45kg volt!


[link]

2013. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
2013. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos,rövidszörüt keresek,es hobbikutyának. És tényleg nincs mini?:o pedig már örültem. És igen,google a barátom,de ez az oldal azért van,hogy itt kérdezhessünk és azok válaszoljanak,akiknek már van valami tapasztalata a témával kapcsolatban. Szóval valaki tudna nekem linkelni lnne jó lenne kenneleket vagy esetleg akinek van most csivije,szólhatna. Köszi előre is. :)
2013. jan. 22. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nincsen. Sem mini chihuahua, sem mini yorkie nincsen. A szaporítók így próbálják gyorsabban és drágábban eladni a terméküket. Ha egy hirdetésben azt olvasod, hogy mini vagy pláne extra mini, akkor azt kerüld el.
2013. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Egy jó tanács! sose úgy vegyél kiskutyát hogy most azonnal kell sürgős stb. Ha elhamarkodod a döntést akkor belefuthatsz számtalan hibába. nézd meg több szülőt és tenyészetet és válassz körültekintően. A tenyészeteknél se lehet mindíg kiskutyát venni, van olyan időszak amikor több alom van van amikor épp egy sincs. A tanácsom: Válassz egy tenyészetet vedd fel velük a kapcsolatot látogasd meg őket, nézd meg a kutyáikat és válaszd ki, te melyik szülőtől szeretnél majd kicsit és legyél nagyon türelmes!
2013. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
16%

Annyira utálom ezt a sok idegbeteg választ olvasgatni!!!

Sokszor nem is a kérdésre érkezik a válasz.

Nem unjátok még,hogy NINCS MINI CSIVAVA...

SZAPORÍTÓK...

Könyörgöm a kérdező még véletlenül sem ezt kérdezte.

Ki kíváncsi állandóan a sok önjelölt igazságosztóra??????????????

2013. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!