Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan munkahely ahova...

Van olyan munkahely ahova kutyácal lehet bemenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ez Magyarországon mennyire elterjedt vagy van e ilyen.Azt mondják hogy ha kutya van veled az csökkentjeti a munkahelyi stresszt és sokkal kiegyensúlyozottabban dolgozik az ember.Látol benne igazságot,Szerintem egy ilyen munkahely nem lenne rossz az ott dolgozóknak.

Mit gondoltok? :)



2013. jan. 22. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyás biztonsági őr vagyok, és ebből még sosem volt munkahelyi problémám.
2013. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért :)
2013. jan. 22. 15:41
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia,én rendszeresen kutyával járok dolgozni, nálunk nem gond, a táskámban szokott üldögelni, vagy alszik az asztalon, cagy a főnök ölében fetreng.
2013. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen,ahol régen dolgoztam,ott behozta az egyik főnök a kutyáit,nagyon cukik voltak.Nem tudom,milyen hatással volt a kutyus a többiekre,de a főnökre biztosan jó hatással volt,állandóan jókedvű volt,amikor ott voltak a kutyuk:)
2013. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoc munkás vagyok és simán vihetem be a kutyát bármikor pedig nem egy kis darab, egész nap az asztalom alatt alszik :)
2013. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziah! Én az Egyetemre járok a kutyával. Igaz nagyon elfáradunk mindketten, de csak rá vagyok utalva. Az életem is rábíznám. És nagyon jó, hogy van kihez beszélni, sőt szokott válaszolni is, ha kérdezek valamit tőle. :-D
2013. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jbondka ***** válasza:

Szerintem nagyon is kellenéenk az ilyen munkahelyek! Szerencsére van már hazánkban is pár:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!