Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mad Clan kennelről valki írna...

Mad Clan kennelről valki írna nekem aki már vett onnan kutyát mert szinte nem találok semmit az oldalukon csak képeket. Hol van? Személyes vélemény? Stb.

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Mad szegedi, lelkiismeretes srác, súlyhúzó sportban aktív, és figyel arra is, hogy jó vonalú kutyákat párosítson. mostanában kicsit eltűnt a színről, nem tudom, hogy van-e egyáltalán aktív tenyészkutyája. ha van kontakt az oldalon (úgy rémlik, hogy van) akkor írj neki, akkor is fog segíteni, ha nála épp nincs alomterv. sok embert ismer, biztosan tud ajánlani ígéretes párosítást.
2013. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát most csalódtam kicsit hogy talán abbahagyta nagyon tettszenek a kutyái mert nem azokat a nagy robosztus kutyákat tenyészti személy szerint jobban kedvelem a "nyurgább" változatot.Megnéztem pár másik kennelt is de ott csak azt a robosztus változat volt.
2013. jan. 23. 13:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
mondom, azt tudom javasolni, hogy vedd fel vele a kapcsolatot. konkrétan tudok most olyan eladó kiskutyákról, amiknek mindkét szülője tőle származik. de biztosan tud még egy-két tippet adni hasonló küllemű, vagy vonalú kutyák fellelésére vonatkozóan.
2013. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, de nem láttam elérhetőséget az oldalon :(
2013. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ócska sazporitó, valamikor voltak jó kutyái de az utóbbi időbe 5000 ft adta kutyákat. Kicsi túlzással már havonta van alom nála ;)
2013. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
mivel lassan két éve nem találkoztam vele, kicsit utánanéztem a dolgainak. továbbra sem látom jelét annak, hogy átállt volna tömeggyártásra, csak néhány kutyája van, abból is talán kettő potenciális tenyészállat a többi kedvenc. mindegyik teljes törzskönyves, ráadásul jó vonalakból. ha tényleg havonta jönnek le nála almok, akkor jó nagy csöndben csinálhatja, mert semmi jelét nem láttam a párosítások hirdetésének semelyik pedigree oldalon vagy a facebookon...
2013. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Törzskönyves? az online pedre gondolsz? oylat ösze dobok én neked :) az nem törzskönyv én személyesen ismerem , környéket be teriti pitekel filérekért :) 5 ért ad kutyákat boldog boldogtalanak :)
2013. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint neked nem adott és meg vagy rá sértődve.


De ha már ideírtál és állítólag ismered, akkor írd már le hogy melyek azok a kutyák akikkel "szaporít"?

2013. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem nem is kellet :D el vagy tájolva :D nem tőle veszek kutyát :D
2013. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem álitólag ismerem Petit a sziklát :D
2013. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!