Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Újfundlandi?

Labrador vagy Újfundlandi?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Labrador vagy Újfundlandi? Melyiknek van kevesebb betegsége? Melyik jobb családi kutya?( szóval kb. ilyen összehasonlításra gondolok, h hasonlóság és különbség)

2013. jan. 23. 13:41
 1/7 ratata ***** válasza:

[link]

[link]

hasonlóság: imádják a vizet és szelídek

különbség: a lbrador lisebb kevesebbet eszik és könnyebb a gondozása(bunda,hely kialakítás stb)

ha rendes tenyésztőtől veszed nem kéne betegnek lennie egyik fajtának sem

2013. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen labi!!Ez egy nagyon jó kennel: [link]
2013. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mind2 nagyon jó családi kutyának, a labi játékosabb, mozgékonyabb, izgágább, tehát őt jobban le kell kötni.Az újfundlandinak nagyobb tekintélye van a betolakodóval szemben, amúgy egy szelíd óriás.

Elméletileg mindketten imádják a vizet.

Leginkább azt nézzétek meg,hogy mennyi időtök lesz rá,mert egy labi agyát sokkal jobban le kell kötni.

Én tuti az újfundlandi mellett döntenék :)

2013. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Labrador! Nagyon édesek!
2013. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindeképpen labrador!nekem is az van és még egy olyan aranyos barátságos kutyát nem találsz! Okos könnyen tanul, NEM ugat, és nem harap! Csak ajánlani tudom,
2013. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Labrador, azok nagyon erzo lelkek meg okosak es imadjak a gyerekeket.
2013. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A családban van újfund is és labi is. Őszintén? Szinte lehetetlen választani, mindegyik imádni való.
2013. aug. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!