Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vett már itt valaki a majorost...

Vett már itt valaki a majorostól (Rékától) csivit? Mert én tőle fogok! Szépek lettek a tőle vett kutyik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Én fajtamentőktől hoztam a kutyámat. Miért vennék, ha vannak gazdátlan állatok.
2013. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát "érdekes" egy csaj. A Nefertiti nevű kutyája ellett 2012. július 17-én, aztán 2013 februárban megint fog, a Tatyana nevű 2012 szeptember 20-án ellett, márciusban megint fog....A kutyáit nem viszi se kiállításra, se szűrésre (legalábbis nem ír róla), kennelneve nincs (legalábiis nem találtam), Mondjam ki? Kimondom. Szaporító.


Amennyiben ténylegesen teénysztő, úgy elnézést....

2013. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elletés tényleg túl gyakori....

De ebben a kérdésben adott válaszai alapján nem úgy tűnik mintha rosszul bánna a kutyákkal és a kiállítást is említi.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3862264-menny..

2013. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző vok.

Hm, ezt a hirdetést találtam. Ez valóban elég szaporítósnak tűnik. Se tk, se semmi, és az ár is alacsony.

[link]


Szerintem ne vegyél Rékától csivit!

2013. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szaporító, ilyentől semmiképp ne vegyél kutyát.
2013. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ezt a hirdetést is megtaláltam. Nem vitatkozom, tényleg nagyon jól tartja a kutyáit (képek alapján), de hogy nem szereti őket, az tuti.
2013. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, most kicsit utána néztem, szerintem is szaporító.

[link]

Azt hiszem nem feltétlenül a rosszindulatú pénzéhes típusú, de nem is egy gondos tenyésztő...

Ő maga írta ki a statisztikáit:

A 2012-es évben összesen 5 alom volt. Az 5 alomból összesen 22 kiskutya született de csak 17 került gazdihoz (5 a születést követően elpusztult). A kiskutyák közül 7-en vannak az országban, míg 10-en külföldre kerültek(Hollandia, Németország, Ausztria). A 17 kiskutyából 5 lány és 12 fiú. Ezek a múlt évi arányok, csak érdekesség képpen raktam ki őket. A 2012-es év első alma Tatyanától volt (Tatyana legelső kölykei).


És ez pl, az ő kutyája: [link]

2013. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is kicsit sokat ellenek a kutyái, de egyáltalán nem mondanám szaporítónak,mert igazán minőségiek és szépek a kutyái!És ha még nem láttátok,van a facebookon egy oldala:Reka csivavai néven!Ugyan a tenyészetének nincs neve,de mindenképp felér egy neves tenyészettel a színvonala!...Egyébként biztos tőle fogok kutyit venni, szinte már le van foglalózva,ma vagy holnap már küldi is az adás-vételi szerződést!Köszi a véleményeket!Várom a többi tanácsot!
2013. jan. 23. 17:02
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér fel egy neves tenyészettel sem a színvonala. Nem vagyok tenyésztő, de az ő nevükben kikérem magamnak, h képes vagy egy ilyen embert egy tenyésztőhöz hasonlítani.
2013. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek a csivikhez de ennek kutyának nagyon fura a feje, szeme. Nem úgy néz ki mint aki majd kicsattan az egészségtől. Szóval ha a többi kutyálya is ilyen akkor nem szépek. Az meg csak nekem furi hogy küldi a szerződést, azt nem a helyszinen együtt átbeszélve szokta mindkét fél aláírni?
2013. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!