Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan dokumentumfilm ami...

Van olyan dokumentumfilm ami a Pitbullokról szól?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Animal Planet-en szokott menni egy kutyás műsor. Azt hiszem a címe 101 Dogs. Szerintem a youtube-on fent van. Írd be, hogy Animal Planet 101 Dogs Pitbull és biztosan meg lesz. Vagy ha a Google-ba írod be, akkor valahol megtalálhatod magyarul is.
2013. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 compactegon ***** válasza:
2013. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 compactegon ***** válasza:

ez pedig az első része...mellette jobbra lesz a harmadik is :)

http://www.youtube.com/watch?v=8mZfPilP9F8

2013. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 23. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Off the chain címmel van egy dokufilm, talán youtube-on is megtalálható
2013. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak angolul találom tudnál küldeni magyar szinkronosat?
2013. jan. 24. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
nem. nem is kerestem, amit lehet eredeti nyelven nézek, időnként botrányosan gyenge a magyar fordítás...
2013. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az Animal Planet-es egy rakás ... , de ezt mindenki döntse el saját maga.. Van benne igazság, de na.

van egy régi Spektrumos adás, fent van youtue-on is 3részre osztva. Sajnos linkelni nem tudom (telefonról vagyok), pitbull1, pitbull2 és pitbull3 néven vannak fent.

2013. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt már belinkelték :) Egyébként tudom hogy az animal planetes sz*r már az elején kikapcsoltam mikor a csajszi mondta hogy "azért válnak agresszívvá az emberekkel szemben"

mikor a szelektálás során nem tűrtek emberrel szemben agressziót

2013. jan. 25. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!