Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya épp próbálja...

Ha a kutya épp próbálja megszerezni a falkavezérséget, jó büntetés, ha kitiltom az udvarra napközben?

Figyelt kérdés
Fitogtatja az erejét az úrfim, nem is tudom miért. lehet kicsit kevesebbet foglalkoztam vele, a sok munka miatt.
2013. jan. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy fitogtatja az erejét mit csinál?
2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kitiltás, az bizony tekintélyt jelent, csak épp kitiltani ajtóval nem lehet, csak kizárni. Ha azt meg tudod oldani, hogy nyitott ajtón ne lépjen át engedély nélkül, na annak van értelme vezérség szempontjából, ehhez meg elég egy helyiségből kitiltani, vagy az előszobába kitiltani.

Attól nem lesz tekintélyem a kutyánál, hogy vannak eszközeim megakadályozni a rossz viselkedést (ajtó, póráz, stb). Tekintélyem attól lesz, ha tudok szabályokat hozni, amiket eszköz nélkül be is tart a kutya.

2013. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Morgott kajáért. Csak a húsért, a többit annyira nem féltette. Más jele még nem volt, de nem is lesz.

Egyik helységből a másikba nem megy, nem jön, ha nem engedem amúgy sem.

Amikor morgott kizavartam, úgy gondolom, hogy értette miért kell kimennie. Valószínűleg a vacsi is elmarad.

2013. jan. 23. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jogos, én is abban a pillanatban elzavartam volna...
2013. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!