Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik fajta...

Szerintetek melyik fajta lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Közepes testű kutyát szeretnék, családi kutyának. Nagy kertünk van de lehetne benn a házban, ha szeretne. Minden nap elvinném sétálni és játszanék vele, nyáron szívesen elvinném úszni. Viszont néha egyedül kéne maradnia egy-két órára. Elég sportos vagyok. Szerintetek melyik fajta illene hozzám?

2013. jan. 23. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

magyar vizsla?

az enyém imádja a vizet, télen a nagy hidegben beengedtük,de kint szeret lenni, az enyém ha csak nyúlok a pórázért megkergül, annyira várja a sétát, és remekül el van több ideig is egymagában

2013. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
egyértelmű magyar vizsla-nekünk ugyanezek a körülmények és ,magyar vizslám van-imádom,sportos,szeret futni ,úszni,és jól tűri az egyedüllétet amíg suliba vagyok
2013. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Nekem vizslám, angol cockerem, és egy bassetem van. Mindhárom imád túrázni, az úszásról meg ne is beyzéljünk, azt még jobban.
2013. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Az Amerikai staffordshire terrier eléggé játékos, szereti a gyerekeket és elég jól bírja, ha a gyerekek "vadabbul" játszanak vele. Nekem volt kettő is és nem bántam meg soha. Nagy a mozgás igénye, a sport és a család a mindene.


[link]

2013. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Golden retriever, Labrador? Mind a kettő játékos, sportos és családcentrikus fajta.

Vagy még a vizsla, egész nap izeg-mozog, imád játszani sportolni és a gyerekeket is nagyon szereti.

Vagy ha nem fontos, hogy a kutyus akkor menhelyről is örökbe fogadhatsz egy sportosabb kutyust.:)

2013. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Vizsla, labrador....De mondjuk nekem border colliem van, és az is imádja a vizet, a túrákat,a sportot, mondjuk ő csak a kertben van. Játékos, 4-5 órát is kibír egyedül, ha jól le van fárasztva! Sok szerencsét a kutyushoz!
2013. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ausztrál juhász:)
2013. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedvenc fajtád, nem ismered a fajtajellemzőket, akkor nem muszáj 100 ezreket a költened egy fajtatiszta kutyára. Látogass el egy menhelyre. Nagyon sok csodálatos kutyussal találkozhatsz. Keverékekkel és fajtajellegűekkel egyaránt. A legtöbb ivartalanítva és chipeltetve kerül az új gazdihoz.
2013. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!