Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám legutóbb több mint egy...

Kutyám legutóbb több mint egy hónapig tüzelt, akkor egy injekcióval vetett véget neki az orvos. Most megint egy hónapja tart, azt hiszem mennünk kell dokihoz. Ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam inkább legközelebb ivartalanító injekciót adatnék be hogy akkor inkább ne is tüzeljen, úgy is már idős, 15 éves. Árban is majdnem ott tartanánk és a méhgyulladás esélye is kisebb ugye? Jól tenném?
2013. jan. 23. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás egy műtét, ez az állapot meg nem egészséges.

15 évesen szerintem már fölösleges, illetve nem is egészséges műteni, de erről inkább a dokit kérdezd ki ő látja a kutyád.

2013. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom van olyan injekció amit ha beadnak a következő tüzelés elmarad. Ezt gondoltam félévente beadni.
2013. jan. 23. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az injekció amit mondasz, nagyságrendekkel megnöveli a méhgyulladás kockázatát mivel akkora hormondózist kap.

15 évesen én nem csinálnék vele semmit.

2013. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az inyekció igen veszélyes. A kutyádat ivartalanítani kéne, de mivel már nagyon öreg ez kockázatos, de nyilvánvalóan valamilyen rendellenessége van.
2013. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos várható, hogy eljön egy méhgyulladás a következő időkben. Akkor viszont akárhány éves, műteni kell. Beszéld meg a dokiddal.
2013. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!