Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Real Pearl kennelbol van...

Real Pearl kennelbol van valakinek kutyusa? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Tömeggyártás.
2013. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek onnan van, hát nem lett valami extra a kutya, pedig kiállításra vették. Természetben meg még rosszabb, mint küllemben, de ez részben a nevelésnek(illetve annak hiányának) is betudható.
2013. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szaporítanak, elcseszték a magyar állományt a tömegeket fedező borzadály kanjaikkal. Show kutyák, semmilyen sportra nem jók, némelyik még kiállításra sem. Rővid lábú, nagy szőrű kutyák, nem hasonlítanak se külső se belső tulajdonságaikat tekintve egy igazi borderre. Hobbizgatásra jók de nem várj tőlük túl sokat.
2013. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én borderem is az egyik fedezőkanjuk almából való. És egyet kell értenem az előttem szólókkal. Sportra használhatatlan, nagyon erős show vonal, rövid lábak, hosszú szőr. Küllemre gyönyörű, de nem sztenderd szerinti. Természetre viszont igazán kitűnő. Én kicsit örülök is neki, hogy ő "csak" hobbykutya, bár szomorúsággal tölt el, hogy nem fogékony se az agilityre, se a frizbire. Ha dolgozni, versenyezni akarsz vele, semmiképp se innen válassz.
2013. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

nekem elég vegye érzelmeim vannak velük kapcsolatban. vannak, voltak jó kutyák tőlük, akik tetszenek, de amerre halad, az egyáltalán nem tetszik. show, de nagyon. és van abban valami, hogy tömeggyártás...

viszont: az én kutyám apja real pearl, az anyja egy real pearl anya és az egyik volt fedezőkanjuk kölyke. szal kb van egy real pearl-öm.

nem maci, nem hosszú, rövidlábú, nem bamba, nem idegbeteg, nem motiválhatatlan... szőre nincs sok, kifejezetten hosszúlábú, vékonyka, magas, agyas, pörgös, de ha nem kell pörögni, nyugis, észrevehetetlen... nem túl apportos, de ezen már rég túltettem magam. nemrég kezdtünk el agilityzni, gyors, figyel, szívesen dolgozik, minden munkában, trükköket tanulni imád és élmény vele klikkerezni.

én alapvetően munkavonalpárti vagyok, de elsőkutyának, lakásba nem mertem bevállalni. ezért lett ő. tetszett az alom, tetszettek a szülők és minden ellenére, egyáltalán nem bántam meg.

2013. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A borderem apukája, az ő fedezőkanjuk (USA import) és az anyukája is az ő tenyészetükből való.

Semmi gond nincs vele. A kiállításokon nagyon jól szerepel (nem igazán a nagyon hosszú szőrű típus), valamint sportokban is kiváló. Nagyon jó apportírozó. Egyszóval nagyon jó kutyus.

Azonban nekem is vannak kételyeim a neveléssel kapcsolatban. Szerintem ennyi kutyával nem tudnak igazából úgy és annyit foglalkozni, mint kellene. Ráadásul nemcsak bordereik vannak.

2013. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem 2 szukám van a kennelből,nagyon jó természetűek és nem feltétlen rövid lábúak. Egyiküket elsőnek munka kennelből való kutyának nézte egy sportkutyás.Kiállításon nagyon jól szerepelnek,de sportokban is (agility,engedelmes,frizbi)
2014. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért néznék ezekről a kutyákról sport közben videókat... mit nevezünk jó szereplésnek? Lefutja a pályát? Wow....
2014. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!