Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Nyugi, még csak hasonlót sem szeretnék tenni a kutyámmal, csak nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2013. jan. 24. 10:03
 1/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
69%

Dizájnos.

Az emberek sok marhaságot kitalálnak.

2013. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Hát nagy az isten állatkertje. Nem tudom eldönteni hogy sírjak vagy nevessek.
2013. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ez mennyivel rosszabb annál, mint mikor mindenféle színes ruhadarabokat húzgálnak rá egyesek a kutyáikra?
2013. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A ruhákat legalább le lehet venni, de valóban az is elég gáz.

Mondjuk amiken különböző álltaoknak vannak nyírva (teve, panda...) az elég jó, de kérdés hogy a kutyáknak jó e... Én biztos nem csinálnék bohócot belőle.

2013. jan. 24. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutyát nem érdekli, hogy milyen a szőre! Nincs hiúsága, nem zavarja, ha rózsaszín, zöld, csíkos, pöttyös.

Az más kérdés, hogy fölösleges és a gazdáról mutat egy elég negatív képet. Aki ilyet tesz, az csak menőzni akar a kutyájával.

2013. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, ha olyan alkatú kutyám lenne, a pandásat egyszer tutira kipróbálnám. Legfölső sor középső kép pedig nagyon szép. A többi viszont... inkább ne csinálták volna.

A véleményem erről a következő:

1. Ez azért nem tetoválás, előbb-utóbb eltűnik, mint minden festék - az lesz majd a gáz, mikor az emberek tetoválják a kutyáikat... különösen, mert az már nem is fájdalommentes

2. ez nem fáj

3. a kutya nem tudja, hogy hogy néz ki. A többi kutya sem fog másképp tekinteni rá - ez az egész az embereknek szól, s így minden -+ megnyilvánulás a gazdát éri: véleményem szerint a kutyából az csinál bohócot, aki emiatt megveti a kutyát és bohócként tekint rá - ez nem a festéken múlik.

4. az viszont aggasztó, hogy nemrég volt itt egy kérdező, akinek a kutyáját a származása miatt akartak megmérgezni... na, akkor ezek a kutyák sincsenek biztonságban

5. nem tudom elképzelni, hogy pl. a fönt középen lévő uszkárt ezek után a gazda engedi játszani a szabadban, esetleg más kutyákkal is. Ha pedig ennek ez az ára, akkor az már nagy baj

Ezek jutottak eszembe hirtelen a képeket nézve.

Nekem ezzel nincs semmi bajom (sőt, tetszik), amíg valami teljes állatleutánzás történik (panda), vagy amíg valami valóban művészit kreálnak a bundára úgy, hogy ezzel a kutyát nem akadályozzák abban, hogy kutyaként élhessen.

2013. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, végül is nem a kutyának ciki, hanem a gazdájának, az meg már az ő dolga. De a panda tényleg nagyon cuki. :)

Mondjuk e felesleges több órán át tartó kozmetikázásnak nem szívesen tenném ki a kutyámat azért hogy panda lehessen.


És valóban. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy aki ilyen bundát csináltat a kutyájának, elengedi a sáros futtatóban a többiekkel játszani....

2013. jan. 24. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle a kutyának. Vannak emberek akik a saját testükre festetnek művészeti alkotásokat, az elvetemültebbek tetováltatnak. Nem reális elvárás, hogy pont a kutyák maradjanak ki ebből. Nem állatkínzás, nem okoz a kutyának semmi olyan problémát, ami az életminőségére negatív hatással lenne, szóval...
2013. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
ügyes,kreatív,figyelemfelkeltő,komoly reklámértékkel ,mivel aki ilyent tud, az talán ért a kutyakozmetikához:) és a kutyák nem nagyon ellenkeznek . EZZEL SZEMBEN :vannak olyanok is,akiknek , vágják,csonkítják a KUTYÁJUK fülét-farkát, láncon tartják a hátsó udvarban, esetleg heti 2 X viszik ki a lakásból 10-20 percre,szigorúan pórázon. vagy ,csak csengőként, jelzőőrként használják . szóval van sokkal rosszabb :) nekem tetszik.
2013. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Épeszű embernek ilyen tuti nem jut eszébe, csak olyannak, aki divatkiegészítőként tartja a kutyát.
2013. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!