Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavát hány óránként kell...

Csivavát hány óránként kell levinni pisilni és max. Meddig bírja ki wc-zés nélkül?

Figyelt kérdés
Csivavások írjanak. :)

2013. jan. 24. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Már előző kérdésed is baromság volt.


Attól még, hogy cukika, édike, ennivalócska, kis picike lábacskái vannak, még UGYANÚGY KUTYA. És attól még, hogy kisebb, ha nem egy elkényeztetett öleb, akkor ugyanúgy kibírja mint egy nagy kutya. Rosszabb esetben is kibír egy kutya 8-12 órát pisilés nélkül. Tehát leviheted 3 óránként, de 8 órát is simán kibírna.

2013. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosítottam a kérdésemet épp azért, hogy jó legyen a kutyának. És azért is, mert nem egy helyen olvastam, hogy a csivavának az apró termete miatt képzeld el, hogy az anyagcseréje is gyorsabb mint egy nagytestű kutyának. Van csivavád? Mert akkor elfogadom a válaszod.
2013. jan. 24. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Hál' Istennek nincsen csivavám, de ideiglenes befogadó lévén, sokszor fordul meg nálam kistestű kutya is. Igen, gyors az anyagcseréje, de a testéhez mérten iszik, eszik. Az én saját kutyám megiszik egybe 2-3 liter vizet mondjuk reggel 9kor, de délután 5ig nem pisil be. Tovább is bírná.


Vidd csak le 3 óránként, nincsen ezzel semmi probléma. A kutyával sincsen probléma. A probléma a gazdikkal van, akik elkényeztetik a kis cukibogyókat.

2013. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, bár nem tudom mindennek mi köze van az elkényeztetéshez...
2013. jan. 24. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi értelme az ilyen válaszadásokhoz... azért mert egy csivaváról van szó. Ha valakinek nehezére esik normálisan választ adni, akkor az ne tegye és ennyi!!


Kedves csivava tulajdonos!

Nekem igaz nem csivavám van, hanem egy törpetacskóm, 5-6 órát kibír pisilés nélkül.

2013. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van csivavám, úgyhogy tapasztalatról tudok írni. Én egy nap átlagosan 4 óránként viszem ki, tehát kb 4x naponta. De ha valami miatt nem így alakul a napom, akkor simán ki szokott bírni akár 12 órát is. Persze ez nem sűrűn fordul elő, igyekszem tartani a napi rutint, de ha muszály, akkor nem okoz gondot.
2013. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyem csivava keverék,tehát nagyobb meretu,mint az atlag csivava,de igyis csak 3-4orat bir ki
2015. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül uszkárom lett, ha nagyon muszáj, kibír 14 órát is.
2015. júl. 5. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ohh o is nagyon cuki:)
2015. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!