Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ki használ/használt...

Kutyások! Ki használ/használt Petbed-et? Mik a tapasztalatok? Tényleg mindig száraz marad? Megéri? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van, bár nekem nincs sok tapasztalatom vele, ha kell jókat tud benne aludni a bc-m.
2013. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi közel 1 éve használjuk. Nem rossz, bár szerintem kicsit túlárazott. Az tény, hogy mosás után gyorsan megszárad (főleg 1600-on centrifugálva), de ha vizesen fekszik rá a kutya akkor vizes lesz ez is. Nem vízlepergető anyag. Épp legutóbb mikor kiráztam vettem észre, hogy már imitt-amott áttetszik rajta a fény szóval lehet, hogy nem lesz örök életű. Úgy hirdetik, hogy felfekvés megelőzésére is jó, de ezt kétlem. Ha ez tönkremegy, másodjára már nem fogok venni. Ha fele ennyibe kerülne, akkor megvenném, de így nem.
2013. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az aminek 10000 e ft métere?
2013. jan. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi azért nincs! 140x100 kerül majdnem 6000-be. Plusz posta plusz csomagolás. Csak nekem a fotókhoz képest kicsit csalódás volt élőben. Ettől függetlenül hasznos, mert könnyebben tisztán tartható mint egy pokróc vagy egy hagyományos padlószőnyeg.
2013. jan. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ebből is van több fajta, te honnan rendelted?
2013. jan. 25. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!