Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás táborban volt már...

Kutyás táborban volt már valaki? 3 éves gyerekkel milyen lehet oda menni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha megtudod oldani, hogy valaki vigyáz a babára, amig te kutyázol, akkor simán!:)
2013. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy kutyázol vagy a gyerekkel vagy. Szerintem nem jó buli egy ilyen kicsi gyerekkel menni.....
2013. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Párom is jönne így cserélhetnénk gyerek vagy kutyázás.

Esetleg tudtok olyan helyet ahova lehet gyerekkel kutyával menni és nem túl drága?

Már tavaly is probléma volt a kutyával szállást találni pedig akkor még csak a yorkink volt, már van egy nagyobb kutyánk is.

2013. jan. 25. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésben tábort kérdeztél, a kutyás tábor meg azért kutyás tábor, mert kutyákkal mennek a gazdik. Ilyeneket szoktak szervezni többen is.


Egyénileg a szállást meg csak akarni kell. Mi tavaj 20-an 15 kutyával mentünk 4 apartmanba. Kinézed a kívánt települést és addig telefonálgatsz, amíg valahol azt nem mondják, hogy mehetsz kutyával is.

2013. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly voltunk a szarvasi agility táborban és nagyon jól éreztük magunkat. Szerintem minden további nélkül lehet kisgyerekkel jönni, bár tavaly erre nem igazán volt példa úgy emlékszem.
2013. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!