Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelt valaki mostanában a...

Rendelt valaki mostanában a Yum-Yum Store-ból? Késnek, nem elérhetőek.

Figyelt kérdés

19-én rendeltem tápot (Brit Premium Sport), az volt írva mellé, hogy 2-5 nap alatt kiszállítják. Ez múlt hét szombaton volt, tegyük fel, hogy hétvégén nem dolgoznak, mondjuk feldolgozták hétfőn a rendelést. Akkor is legkésőbb máig ki kellett volna szállítani. Problémám, hogy külföldi vagyok (mondjuk a határhoz közel), a szüleimnél vagyok most, hozzájuk rendeltem, és ma vissza kell mennem. A kutyatáp meg elfogyott, kénytelen vagyok venni valahol. Szerdán írtam nekik e-mailt, semmi, ma megpróbáltam mindkét számon elérni őket, egyik se kapcsolható.


A kérdés, hogy szokott -e valaki rendelni náluk? Mostanában kihozták rendesen? Ezek alapján mennyire megbízhatóak? Volt itt kérdés a cégről, de még régen. Már bánom, hogy nem a Zoofast-tól rendeltem, de hát fene gondolta volna, hogy ez lesz...



2013. jan. 25. 11:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben továbbra sem lehetett elérni őket, úgyhogy megrendeltem a Zoofast-ról telefonon, péntekig kihozzák. Állítólag nagyon sok ügyfelük csalódott már a Yum-Yum-ban... Még kedvezményt is kaptunk, úgyhogy senkinek se ajánlom a fenti "céget", mert nem hozzák ki a megrendelt terméket, és nem válaszolnak az e-mailekre, telefonon sem kapcsolhatóak, pedig két szám is meg van adva.
2013. jan. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!