Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Puffins...

Juca0105 kérdése:

Mi a véleményetek a Puffins tápról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Puffin lekvárt ismerem. :D
2013. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Van ilyen tap? O.o biztos nem lehet valami jo, soha eletemben nem hallottam rola. De esetleg kuldhetnel valami linket, vagy valamit, hogy lathassuk az osszetevoket, meg ilyenek...
2013. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Még nem próbáltam, kicsit sokallom az árát, de kíváncsi vagyok mások véleményére.

2013. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Na majd megoldom helyetted:

[link]

Nem is nez ki rossznak, sokkal gagyibbra szamitottam. Nem gabona van az elso helyen, es osszessegeben sem tartalmaz tul sokat, a 27%-os feherjetartalam sem rossz...na, meg em tartalmaz mesterseges szinezeket, izfokozokat, genetikailag modositott alapanyagokat, szojat. Hat a Pedigreenel, Chappinel, darlingnal, Friskiesnel sokkal-sokkal jobb az biztos, az osszes szupermarketes tapot(Rome, Butcher's is...stb.) leelozi, ugy kb. Brit szint...na jo, az nem biztos, de Josera, Kennel's Favourite, Bosch, Cibau kategoriajaban lehet. Termeszetesen az Acana, TOTW es Orijen jobb nala, de egesz jo tap, fura, hogy meg nem is hallottam rola. Ja, es azert kicsit el van tulozva az ara...

2013. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most Royal Canint eszik, de ma kaptunk mintát és megkostolta és ízlett neki, csak az a kérdés, hogy megéri-e váltani.Egyébkét az ára szerintem egyátalán nem sok, ami engem érdekelne, annak kiója 1200 Ft. Arra is lennék kiváncsi, hogy vki eteti-e a kutyáját ilyen táppal, és ízlik-e neki.
2013. jan. 25. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem a royalt felejtsd el nem olyan jó táp , a fenti táp sokkal jobb mint a royal vagy a eukanuba!
2013. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért már taste of the wil-ot is kapsz ami sokkal jobb
2013. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom... mi az, hogy biztos nem lehet olyan jó táp, mert TE még NEM HALLOTTÁL róla...?? Amúgy pont nem ismerem ezt a tápot, nem is ez a lényeg... de mekkora ész kell ahhoz, hogy leírjon valaki ilyet?


A másiknak: mi az hogy a taste of wild jobb nála? Honnan tudod? Ezt kipróbáltad?


Hangsúlyozom, ez a táp engem pont nem érdekel, hogy jó-e vagy sem, én ragaszkodom ahhoz, amit etetek, de otthon gép előtt ülve szemezgettek csak az összetevőlistára hivatkozva, mikor ezen felül még annyi minden jellemez egy jó tápot. De annál jobban semmi mint a teszt! Ki kell próbálna, és azután isteníteni vagy éppen lehúzni egy tápot. Majd a kutyád szőre, izmai, fogai megmondják. De legelőször a "végtermék" adja meg a választ. Ennyi.

2013. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Denissza76 válasza:

Sziasztok!


Nem tudom érdekel-e a vélemény még,de Én most vettem 2x.Samojed kutyáim vannak,nekik nagyon ízlik!A tápról tudni kell,hogy nagy szeműek és töltöttek.A kutyáim Acana,Orijen,Eukanuba stb tápokat esznek-ettek és mellette újdonságként veszek mást is,mivel Én sem eszek minden nap ugyan azt alapon a kutyáim is változatos étrenden vannak.Maximálisan elégedett vagyok a táppal,a végtermék is jó!Bátran ajánlom minden kutyatartónak!

2014. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az ára azért igencsak brutális... Egy 15 kilós közel 20 ezer????? naneeee...
2014. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!