Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. adjunk be neki újra...

S. O. S. adjunk be neki újra féreghajtót?

Figyelt kérdés

tegnap vettünk a kutyának féreghajtót, megetettük utána beadtuk neki. rá kb 2 órára kihányta az ételét, így azt gondoltuk hogy a féreghajtót is. vettünk is neki újra, de ma észrevettem (eddig a párom vitte ő nem figyelte) hogy a végtermékén volt egy pici féreg. lehetséges hogy akkor hatott a féreghajtó? vagy csak kicsit szívódhatott fel így nem is "tisztítja" ki rendesen

a kutyát, csak mondjuk félig-meddig? lehet abból baja esetleg ha az előző is hatott de mi mégegyszer beadjuk neki ugyanazt az adagot?


2013. jan. 25. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Két óra alatt azért már valamit hatott az a féreghajtó. Egy hét múlva max megismétlitek.
2013. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt modta a doki amig jön féreg a kutyusból kell neki ismételni a féreghajtót...szerintem be lehet neki adni.

Most beteg a kutyus?vagy miért hányt?mert ha beteg akkor lehet csak azért jött belőle féreg mert "nem tetszik" nekik a beteg környezet.(ezt is orvostól tudom)

2013. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 21:54

Meg kell ismételni, de nem másnap, vagy aznap, hanem max egy hét múlva.

2013. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást mindenkinek :)


A kutyus nem beteg, teljesen egészséges. Sajnos az történt hogy az étkezése után elég intenzíven játszott a párommal és egy az egyben kijött belőle a tartalom. Már felvilágosítottam őt (valójában jól lekiabáltam mert ez veszélyes is lehet) hogy ezt egyáltalán nem szabad, pihennie kell miután evett .

2013. jan. 25. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
HA féreg volt benne 10 nap múlva mindenképpen ismételni.
2013. jan. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!