Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kutyát lehet udvaron...

Westie kutyát lehet udvaron tartani? / :S :D /

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
persze, hogy lehet. Nekem is westie kutyám van, és már kölyökkorától kezdve az udvarban lakik. és sokkal jobban élvezi, mintha bent tartanám a lakásban. Bár, ha kertben akarod tartani, akkor búcsút mondatsz, hogy szép hosszú, fehér bundát nyíratsz neki, mert össze fogja koszolni. Egyszerűbb ha rövidre nyíratod
2009. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
lehet, de 2 nap múlva nem west highland white terrier lesz, hanem west highland black terrier
2009. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
persze .. bármit lehet ... de én akkor se tartanék egy akkora kutyát az udvaron ...
2009. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. A szomszédunkban évek óta ott lakik egy példány. :)
2009. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a westie inkább szobakutyus, nekem nem lenne szívem kint a hagyni főleg télen.
2009. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk is van ilyen és lehet kint tartani, mert azt jobban szereti, mint bent. Csak hamar összekoszolódik. :S


Bocs az offért! Tényleg van ilyen fekete szőrű Westie kutya?

Ha van, szerintem a legkönnyebb, mert a fehér szőrű jobban látszik a koszt, mint a fekete szőrű... :)

2009. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A feketét arra mondta,h ha koszos lesz,akkor fekete.-.-"
2009. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nyáron biztos élvezi, hogy kint van, de télen nem hiszem. Azon kívül ő is társasági kutya, ami azt jelenti, hogy a gazdi társaságában érzi jól magát és nem a tyúkok mellett.
2009. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tyúkok???
2009. szept. 1. 15:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a tyúkokat gondolom úgy gondolta hogy a gazdával legyen és ne mással, szal nem úgy h te tyúkot tartassz... Amúgy egy westie szerintem nem udvarra való, ha arra akarsz kutyát válassz más fajtát. Én nekem is westiem van és eleinte udvarra akartam, de aztán lakáskutya lett .rájöttem ez így sokkal jobb és egy nagy őrültséget csináltam volna ha udvari kutya lenne.
2009. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!