Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyit foglalkozz...

Szerintetek mennyit foglalkozzam a kutyĂĄmmal? (BĂ´vebben lent)

Figyelt kérdés
ElĂŠg sokat foglalkozom a kutyĂĄmmal,nem szeretgetem halĂĄlra ĂŠs nincs elkĂŠnyeztetve vagy ilyesmi. Sokat viszem sĂŠtĂĄlni sokat jĂĄtszom vele ,szoktam Ăśv-zni ĂŠs engedel messĂŠgre tanĂ­tom, valaki azt mondta hogy meg fog unni ĂŠs ha keveset foglalkoznĂŠk vele akk engedelmesebb lenne szerintetek ez igaz?
2013. jan. 25. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi napi szinten az a "sok"?
2013. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Minél többet foglalkozol a kutyáddal -persze megfelelően-, annál jobb lesz a kapcsolatotok, annál jobban fog rád figyelni és hallgatni. A kutya nem olyan, hogy egyszer csak megunja a gazdáját. Náluk ilyen nem létezik. Ha nem megfelelően dolgozol vele, tanítod, neveled, akkor lehetnek csak gondok.


Egyébként milyen fajta? Mennyi idős és hány órát jelent a séta, munka naponta?

2013. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

HĂŠtkĂśznap suli utĂĄn kb.14Ăłrakor ĂśvzĂźnk (10-15percet)ĂŠs jĂĄtszunk utanna a tĂśbbi ĂĄllatot kell etetni meg takarĂ­tani ha ott vĂŠgeztem akkor kiviszem a hĂĄzunkhoz kĂśzeli rĂŠtre ott tanĂ­tgatom ĂŠs jĂĄtszom vele 18-19iv utĂĄnna megint sĂŠta 19:30ig nyĂĄron nyolcig.HĂŠtvĂŠgĂŠn reggel 8kor kiviszem

sĂŠtĂĄlni ĂŠs a rĂŠtre jĂĄtszani meg tanĂ­tgatni kb.11-ig vagyok vele utĂĄnna ugyan Ăşgy

akkor megyek ki mint hĂŠtkĂśznap. csak kb. Ă­rta le van h nĂŠha kevesebbet vagyok vele. 2ĂŠves nj. am ĂŠn eddig nem vettem ĂŠszre h unna.

2013. jan. 25. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nehéz kivenni a karakterek miatt amit írsz. de az alapján amit megfejtettem, szerintem te nagyon jól foglalkozol a kutyáddal, nem túl sok egyáltalán. Nyugi, nem fog megunni. :)
2013. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KĂśszĂśnĂśm a vĂĄlaszokat!Most megnyugodtam.bocsi a karakterek miatt telefonrĂłl Ă­rok.
2013. jan. 26. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!