Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány 2éves kutya az anyukáját...

Lány 2éves kutya az anyukáját terrorizálja miért? Hogyan tudnám "kibékíteni" őket?

Figyelt kérdés
együtt vannak egész nap, mégis egyre jobban harcolnak, nekimegy a nyakának egyre durvábban. Miért csinálja ezt?

2013. jan. 25. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert át akarja venni az irányítást, meg akarja mutatni, hogy most már ő áll feljebb a rangsorban Én ezt nem hagynám, mert ezzel a téged, mint falkavezért sem ismer el. Amikor nekimegy a másik kutyának, akkor fogd meg erősen, nyomd le a földre és zavard el.
2013. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A 2 éves kutyának az anyukája már nem az anyukája, hanem egy másik kutya, amelyik felett át akarja venni a hatalmat.
2013. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nevelés? Tudom, ez az ötlet sokaknak nem juta az eszébe...
2013. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a "földre nyomós" dolog csak akkor jó csinálni amikor összeverekedtek vagy bármikor okító célzata lehet?
2013. jan. 26. 23:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen feladatokat végezek a kutyával hogy azt erősítsem, én vagyok a "falkavezér"?
2013. jan. 28. 11:19
 6/6 compactegon ***** válasza:
ne feladatokat végeztess elsősorban. határozott legyél, és mindig követeld meg tőlük azt, amit elvársz. segítene (talán) az ivartalanítás is, bár szukáknál ez nem annyira jellemző, mint a kanoknál.
2013. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!