Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers farhátat hány hónapos...

Nyers farhátat hány hónapos kortól lehet adni kölyöknek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
A legjobb lenne, ha megfőznéd. 7-8hónapos korban szerintem már lehet, az én kutyám is ilyesmi idős lehetett amikor először adtam neki.
2013. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én már az alap etetést is nyerssel kezdem 4 hetes korban (nyers darált hús)Puhább csontokat is lehet adni, keményebb csontokat olyan 8 hetes kortól
2013. jan. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
semmi baja nem lesz a nyers hústól de jobb megfőzni avéget hogy nehogy férges legyen a kutya a hústól hiába volt féregtelenítve újból elkaphatja a bélgírnyókat
2013. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én márn csak azt nem tudom kimegy végig az összes válaszomon és jól lepontoz de mindegy legyen ennyi öröme
2013. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a nyers hús miatt kérdés, hanem a csont miatt, hogy eheti-e nyersen. Szóval FARHÁTAT mikortól ehet nyersen?
2013. jan. 26. 09:03
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Én 3-4 hónaposan már adok, a kutya méretétől függően feldarabolva. Imádják!
2013. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi baj lenne a csonttal nyersen? Sokkal rugalmasabb egy nyers csont, mint a főzött. Kevésbé törékeny.A farhátban lévő csont pedig amúgy sem egy erős csont.
2013. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi baj lenne? Nem tudom, ezért kérdeztem!
2013. jan. 26. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy példa a vadonban élő ragadözők kölykei os pl róka,hiéna farkas kölykök is nyersen eszik a húst csontostól bóröstől tehát a kutya kölyköknek se lesz semmi baja tőle
2013. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!