Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutya suli fehérváron? Árak?

Jó kutya suli fehérváron? Árak?

Figyelt kérdés
Most végre van időm kutya suliba járni a kutyámmal, de nem tudom melyikbe.Az árakkal nagyon nem vagyok tisztában már sok féle verziót hallottam olyat is miszerint 25-30 ezer egy hónap ami azért elég meredek főleg most, hogy rengeted a kiadásunk
2013. jan. 26. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Van már tükörsuli Fehérváron, ott 7 hét 35eFt, 2 részletben lehet fizetni.

www.jocsontok.hu


Ill. vannak olcsóbbak, a hagyományos sulik.

Itt pl. 7eFt/hó, heti 4 alkalom:

www.kutyas.com


Kérdés, hogy mi a célod, mit szeretnél elérni? Ha hétköznapi problémák, mint pl. behívhatóság, v tekintély szerzése a cél, akkor mindenképp tükörsuli, mert máshol erre a részre nem mennek rá.

Ha bármi más, akkor jó a többi suli is...

2013. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok probléma van a kutyámmal. Nehezen lehet behívni, nem figyel rám stb.
2013. jan. 26. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Te vagy a vizslás, ugye? :)

Elsőre drágának tűnhet a tükörsuli, viszont 7 hét a tanfolyam és rengeteget tanulhatsz.

Ha választasz is egy olcsóbb kutyasulit, ott nem mennek rá ezekre a dolgokra, tapasztalat :( És hiába olcsóbb, kidobott pénz az ablakon :(

Érdemes rá összespórolni a pénzt, márciusra tervezik a csoport indulását.

Úgy van, hogy első alkalommal 20eFt-ot kell fizetni, majd 3 hét múlva 15eFt-ot.

2013. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!