Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Kovacs Lilla Anna kérdése:

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy Francia Bulldogge-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok 11 éves vagyok és nagyon szeretnék egy második kutyát... Van már egy Havanese-m de voltunk egy kutya kiálitásom és láttam azt a gyönyörü cuki kutyát
2013. jan. 26. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
11 Évesen nem való neked kutya, ahhoz nincs elég felelősségérzeted. És egy kutya jobb esetben tíz évig él, ha csak azért akarod mert cuki, akkor fél év után ráunnál, és az utcán kötne ki. Várj még pár évet, amíg felnősz a kutyatartáshoz.
2013. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Kutyát nem az alapján választunk, hogy tetszik-e, vagy sem. Az alapján választunk, hogy az igényeit megfelelően ki tudjuk-e elégíteni.

Lehet, hogy a szüleid úgy gondolják, hogy már nem tudnak eltartani egy második kutyát, így nem is vágnak bele.

2013. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is minden hónapban újabb fajtát találtam ki mint vágyaim netovábbját. Ma már csak mosolygok egykori önmagamon, ugyanis fennmaradt rengeteg könyörgő levél is amit a szüleimhez írtam.

Majd ha felnőtt leszel saját háztartással, akkor olyan kutyát veszel magadnak, amilyet szeretnél.

Egy kutya hatalmas felelősség, rengeteg pénzbe kerül, sok időt kell rászánni, a szüleid jobban tudják, hogy most lehetősége van-e a családnak még egy kutya tartására, ráadásul mi van, ha aztán legközelebb megint elmész kutyakiállításra és még egy fajta megtetszik? Kutyagyűjtők lesztek?

Arról nem is beszélve, hogy már van egy kutyád, őt talán nem szereted? Ő hogyan élné meg, hogy egy másik kutyát szeretgetsz?

2013. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másnak ennyi idősen még kutyája sincsen, nem hogy Havanese.

Inkább azt kéne szeretned és örülni hogy van neked.

2013. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Először is kérdezd meg tőlük hogy miért nem engedik. Aztán ha például nem lenne elég pénzük eltartani vagy valami ilyesmi akkor törődj bele mert csak idegesek lesznek tőle.
2013. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj,hogy 11 éves,én is annyi vagyok,anyuék dolgoznak és én vagyok a legtöbbet a kutyával,rendesen tudok róla gondoskodni.De nem ez a lényeg.

Helyeslem az előbbiket,kérdezd meg,hogy miért nem engedik.Ha nem lenne idejük rá,ne ígérgess,hogy majd te mindent megcsinálsz,mert lehet,hogy fél év múlva az utcán kötne ki.Ha annyira akarsz egy másik kutyát,látogass el egy menhelyre.

2013. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!