Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fosik olyan sokat a kutyám?

Miért fosik olyan sokat a kutyám?

Figyelt kérdés

Száraztápot kap enni. Sokféle száraztápot kipróbáltunk már.


Adjak Neki zöldséget is? Vagy mit lehet?


(a fosástól eltekintve nincs rosszul, mert nem bágyadt, energikus, látszik rajta, hogy egészséges és jól érzi Magát. csak nem szilárdat ürít...)


2013. jan. 26. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy kölyök vagy felnőt, amit jó lenne tudni. Szerintem a táp váltogatás nem túl jó ötlet attól is lehet hasmenése, főleg ha hírtelen a váltás. A zöldség nem ártalmas nyugodtan adhatsz neki, én még főznék neki rizst nyákosra egy kevés husival és ezt adnám néhány napig, de lehet hogy az első napokban még az is meghajtja ha nincs hozzá szokva. Ha lehet írd meg hogy milyen táppal etetsz, mert ez sem mindegy. Vannak olyanok ami kifelyezetten emésztési problémás kutyáknak van.
2013. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 éves.
2013. jan. 26. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem jó a tápváltás, de ha előtte nem volt ilyen hasmenése akkor viszont elkéne menni orvoshoz mert jobb félni mint megijedni.
2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írd le kérlek, hogy milyen tápot adtál neki, és mennyi ideig.


Érdemes lenne kifejezetten érzékeny gyomrú kutyáknak való táppal etetni, huzamosabb ideig, illetve ahogy előttem is írták főzhetsz is neki.


Előfordulhat, hogy csak érzékeny a gyomra, vagy esetleg egy antibiotikum kúra vagy egy betegség tett kárt a bélrendszerében. Jó lenne tudni, hogy pontosan mi történt, de ezt csak állatorvos egy székletvizsgálat után tudja megmondani. Az is előfordulhat, hogy a bélrendszerében van elváltozás pl. polip a bélrendszeren belül.

2013. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!