Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogy tetszik nektek?...

Ez hogy tetszik nektek? Adnátok ilyen ruhát a kutyátokra?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 26. 15:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
Jól néz ki. ;) én adnék..
2013. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem gusztustalan, emellett teljesen felesleges, sőt többet árt, mint használ, ugyanis a pamut magába szívja a nedvességet és a hideg, vizes ruhát szerintem senki nem szereti.
2013. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem tök jó. Én adnék rá ilyet. Száraz téli napokra meg főleg. Nem hullik a hó meg szakad az eső állandóan...
2013. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A masodik valaszolonak igaza van. Ez ugy haszontalan ahogy van, cseppet sem praktikus, es meg jol se nez ki. En is vettem osszel egy kutyaruhat, de az vizhatlan, termo anyag (es nincsenek labai), nincs rajta egy apro minta sem, nem nez ki benne bohocnak a kutya. De eddig oszvisz ketszer adtam ra, mert ugy vettem eszer, hogy nem kell, nem fazik. Igaz, az enyem nagytestu, felhosszu szoru kutya. Egy ilyen ebzetnek nem is kell feltetlenul, csak en ugy gondoltam, biztos ami biztos, ugyanis kinti kutyarol beszelunk.

Egy kistestu, rovid szoru kutyanak jobban kell a ruha, de csak akkor, ha praktikus. Egy ilyen gonccel tobbet artasz, mind hasznalsz.

2013. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DogSportsTimi ***** válasza:
100%

Nem adnék, Nike párti vagyok :)


Viccet félretéve. Felesleges ilyet rá adni, mert nem az eredeti funkcióját éred el vele.

Nem vagyok kutya ruha elleni, de akkor az a ruha amit ráadnak a kutyára akkor az olyan legyen, hogy használjon is. Az ilyen úszódresszektől, szoknyáktól, meg pizsamáktól a falnak tudnék menni...

2013. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Borzalmas. A tulaj meg jó kis szaporító lehet, úgy lógnak a kutya emlői....
2013. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem pazarolnám pénzemet ilyen göncökre, inkább olyan kutyát választanék, akinek nincsen erre szüksége. Jó kis bunda mindent megold ;)
2013. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Little Red, az emlőt nem is vettem észre, szegény kutya :((

Ma láttam egy kutyát ilyesféle lábszáras ruhában, nem akart megmozdulni, a gazdája meg kiabált vele.

2013. jan. 26. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem adnék, egyrészt mert nem vízálló, másrészt mert nem praktikus.
2013. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ger65 válasza:
Szupiiii :-) Nézd meg itt is, hátha :-) www.luludog.hu
2013. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!