Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy a csivavája nem bírta a Royalcanint?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fajtafüggő, bármelyik kutyával előfordulhat.
2013. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Így van.

Az én kutyám bullterrier.

A Royal Canin egyik változatától véresre,szinte húsig marta a tappancsát.Másik változattól meg végigf@sta a kerületet.

A RC nem olyan jó,mint amilyen drága.

2013. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hurutos bélgyulladása lett a kutyának tőle, véreset kakilt, diétára van fogva. Nem tudom, hogy csivavának melyik táp lesz jó.
2013. jan. 26. 17:13
 4/10 Maxitabi ***** válasza:

Valamelyik összetevőt nem bírja a kutyusod. Tápot kell váltani!

Először ki kellene találnotok, hogy mire lett érzékeny. Én első körben gabonamentes táppal próbálkoznék, (persze, ha rendbe jött)ill. sok kutya a tömegtartásos csirkére allergiás(jobban mondva ami a csirkehús helyett van benne)..

Vagyis próbálkoznotok kell. Minden kutyának más táp jön be, csak arra vigyázz, hogy túl gyakran sem szabad váltani tápot! Minimum 10 nap-két hét legyen az átállás,fokozatosan keverve.

2013. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen a doki is a benne lévő gabonákat mondja, hogy nem birja. Biztos ajánlani fog valami jo tápot. És mi az ami csivavának jó?
2013. jan. 27. 17:35
 6/10 Maxitabi ***** válasza:

Csak halkan mondom, a dokik nem mindig értenek a tápokhoz, azt ajánlják, amiért kapnak %-ot..

Neked kell dönteni, hogy mivel etetsz,a pénztárcádtól függ. A csivik olyan keveset fogyasztanak, hogy talán a drágább is belefér, de adj neki húst és csontot is!

Orijen, Taste of the Wild bármelyik;Acana gabonamentesek,-ezek jók kisebb kutyáknak is, Brit care (rizs),chicopee gabonamentes..stb

2013. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar gyogyulni. Néha nagyon jol van de valamikor gyenge nem eszik, semmi. Diétán van még mindig, nem tudom már mi lehet. Kivagyok teljesen.
2013. jan. 31. 11:49
 8/10 Maxitabi ***** válasza:

Ha bélgyulladása van, az nagyon-nagyon hosszasan tart és lehet, hogy egész életében végigkíséri.

Most olvastam, hogy 1 féle állati fehérje legyen a tápban (minél egzotikusabb, annál jobb-pl ló, strucc...)-ami nagyon nehéz (talán a halasak közül??) és egyfajta szénhidrát pl csak rizs(gabona, tészta tilos).

Langyos tea(?),állati szén a hasmenés ellen és peletin v kaolin. Talán természetgyógyász állatorvos jó lenne..

Ja és jutifalit és más mellékest sem kaphat SOHA!

Szóval kitartás,de másik dokival is megnézetném feltétlenül-kakimintát vigyél!

2013. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem megnyugtató. Tudnál ajánlani kutya természetgyogyászt?
2013. febr. 2. 11:45
 10/10 Maxitabi ***** válasza:
Sajna nem tudok,de írd ki kérdésbe,hátha tudnak ajánlani!
2013. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!