Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha két kutya, akik egymás...

Hogyha két kutya, akik egymás testvérei, egymás mellett nőnek fel és egy helyen maradnak, akkor hogyan tekintenek egymásra? Ha ellentétes neműek, akkor gondolom, ugyanúgy párosodnak. És ha azonos neműek, akkor mi van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
ők nem tudják, hogy tesók... szóval ha a szuka tüzel akkor a kan befedezi... ha azonos neműek akkor több mint valószínű, hogy nem fogja tudni befedezni :D
2013. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azonos neműek, és a gazda nem elég erős vezető, és egyikük sem akarja a másiknak alárendelni magát, akkor folyamatos bunyúzások mehetnek.
2013. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

én ezt 100%osan meg tudom cáfolni... nem mondom magam nagy falkavezérnek de 3 kan kutyám van és sose volt gond velük... össze össze mordultam 2-3 alkalommal de semmi komoly nem volt és le is rendezték egymás között a ranglétrát...

szóval szerintem nagyon ritka eset, hogy folyamatosan balhéznának

2013. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a részletet: 'és egyikük sem akarja a másiknak alárendelni magát'. Értő olvasás...
2013. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
én meg azt "Hogy szerintem nagyon ritka az amikor folyamatosan balhéznak".... egy szuka meg egy kan is balhézhat ennyi erővel... lényeg h nyugodtan lehet együtt tartani egy nemű kutyákat.. sőt az a jobb ha nem akarsz balesetet
2013. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kan meg szuka akkor beltenyészet lesz. Azonos neműek ha elrendezik a dolgot, nem lesz vita, esetleg néha ha összevitatkoznak és egy két morgás ha lesz
2013. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha különböző neműek akkor ajánlott ivartalanítani valamelyiket hogy ne legyenek kiskutyáik ha meg egyfajta neműek akkor természetesen nem kell ivartalanítani.

Hatalmi harc általában 3 vagy több kutya esetén szokott ki alakulni.

2013. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!