Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német vizslám lábai kissé...

Német vizslám lábai kissé görbék, ez okozhat neki valamilyen problémát a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Tehát több mint egy éves rövid szőrű német vizsláról van szó, akit úgy kaptam valakitől, hogy a lábai, főleg a jobb lába kifele görbül, elölnézetből nagyon látszik. Akkor az állatorvos azt mondta, hogy kölyök korában Ca hiánya volt, amit akkor ki lehetett volna teljesen kezelni. Ca adását javasolta, 10 napig kapott 1-1 bogyót. Hát nem mult el neki, ekkor kb 9hónapos lehetett. látványosan nem zavarja ez a dolog őt, nagyon izgága, gyorsan szalad és a látványát már én is megszoktam, mikor sétáltatom van mikor megkérdik mi lett a lábával, tehát eléggé látszik. Na már most az lenne a kérdésem, hogy a továbbiakban ez okozhat - e neki valamilyen problémát, betegséget? Hozzáértők válaszát várom, előre is köszi
2013. jan. 27. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
GF600 kapszula talán még helyre tudja hozni, ez egy porc erősítő. Viszont az adott CA miatt lehet, hogy már sikerült is rögzíteni neki a görbeséget. Kölyök kutyának nem nagyon szabad adni CA-t pont ezért. A GF600-at próbáljátok ki, ha tehetitek.
2013. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, állatorvos adta, ugyh azt hittem hogy jó neki.
2013. jan. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!