Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Embernek való sima multivitami...

Embernek való sima multivitamin tabletta adható kutyának?

Figyelt kérdés
Nem adtam neki, csak ma megláttam, és eszembe jutott, hogy vajon adható-e neki. Ha nem adható akkor természetesen nem fogok neki adni belőle
2013. jan. 27. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
nem
2013. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem adható. a kutyának más ásványi anyagokra és más mennyiségben van szüksége rá mint az embernek. lehet egy multivitaminban akkora a mennyisége egy számára káros összetevőnek amibe pl bele is pusztul, vagy "csak" hosszú távon károsítja a szervezetét
2013. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A hangsúly itt a vitamin minőségén és az mennyiségén van.

Az átlag multikat embernek sem adnám, mert szintetikusak.

A másik hogy a kutyának nem kell annyi minden mint nekünk, nekik más fajta dolgok kellhetnek nagyobb arányban mint ami nekünk kicsibe.

Olyan vitamint válasz ami természetes alapú, ezek drágábbak is de nem véletlen.

2013. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem nagyon de szerintem nem is érne semmit

A legjobb vitamin és ásványi anyag forrás a kutyáknak szerintem a nyers husi mert a vadon élő ragadozók is azt eszik mondjuk ezzel ettetni a kutyát lehet hogy drágább lenne mint ha veszel kimondottan kutyának készúlt vitamint

2013. jan. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
az utolsónak igaza van azokat avitaminokat én se szedem inkább eszek gyömölcsöt vagy zöldséget
2013. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 28. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!