Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájszijat próbálta már valaki?

Szájszijat próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon húz a kutyám és ezt ajánlották.
2013. jan. 28. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Haltira gondolsz?
2013. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én régebben kíváncsiságból kipróbáltam, "működik", de állítólag azzal is megtanulhat húzni a kutya annak ellenére, hogy a feje hátrafelé néz, arról nem is beszélve hogy ha megugrik és visszatartod szerintem komoly sérülést is okozhat. Szóval nem megoldás semmire.


Tanítsd meg rendesen sétálni, millió praktika létezik (megállás, megfordulás, póráz a másik kézben, jutalomfalat, stb) attól függően, milyen mélyre kívánsz leásni a probléma megoldása érdekében (vezéri pozíció megszerzése vagy tünetkezelés).

2013. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van. Sokat segít kezelni a problémát, mert a kutya kisebb húzóerőt képes kifejteni így, de egy akaratos kutya ugyanúgy húzni fog, csak nem olyan erősen - ezért ez önmagában még nem fogja egy csapásra megoldani a problémát.
2013. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amstaff.És nagyon nehéz alig lehet birni vele.(Attól félek én is nehogy gyorsan ugorjon egyet vagy bármi és baj legyen:(
2013. jan. 28. 11:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baja lenne tőle.
2013. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez tüneti kezelés. Ha lekerül róla a halti, ugyan úgy fog húzni, mint előtte. Inkább még küzdj vele, hogy valóban el is múljon a póráz húzása és ne csak bizonyos fizikai feltételek mellett ne húzzon.
2013. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam használni, bevallom, 3kutyával az itteni jégpályán az a biztosabb, megugrani se tudnak, és így szépen sétálnak. abban viszont igazuk van, hogy amint lekerül, ugyanúgy húzni fognak. De én is csak akkor viszem benne őket, ha nagyon muszáj, ha nem egyszerre sétálok a hárommal nincs rajtuk.

mivel staffi, lehet nem vezeted le rendesen az energiáit, próbáld meg séta előtt kicsit tornázni az agyát, az eléggé fárasztó számára, hátha úgy megy, de ha nem, nyugodtan tedd rá, csak ne rángasd vele, ha mégis húzna.

2013. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok.Kipróbálom max nem válik be.
2013. jan. 28. 13:00
 9/11 anonim ***** válasza:
így van:) max ha viszed valahova tömegközlekedésen rárakod, gondolom nem harap meg senkit stb, és ezt el szokták fogadni a kallerek szájkosárként.
2013. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó.Sajnos a fojtóval is nagyon húzott nem érdekelte, hogy hörög röfög Ő ment előre:(
2013. jan. 28. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!