Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatisztaságra nevelés?...

Szobatisztaságra nevelés? Mikortól? Pelenka? Tapasztalat? (lakásban yorkshire kutyáról van szó)

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogj egy rongyot, ami már nem kell, terítsd le oda, ahova szeretnéd, hogy végezze a dolgát, és amikor nem oda végzi, akkor azzal a ronggyal töröld fel, és vidd a kívánt helyre, majd mutasd meg neki, hogy oda kell. Ezt addig csináld, amíg magától nem oda végzi. Mikor először odavégzi, akkor nagyon dicsérd meg!!! Ezt a legkisebb korában is elkezdheted. Nekem 2 hét alatt tanulta meg.
2013. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. jan. 28. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya pelenkára végzi a dolgát akkor nem szobatiszta. Pelenkáról nehéz átállni, mert ha eddig lehetett akkor nem fogja megérteni, hogy utána nem lehet. Nem mellesleg gusztustalan. Biztos kölyök, és nincsenek meg a kötelező oltásai, de akkor meg szó nélkül takarítani kell utána a szobában, és mikor megvannak az oltások, akkor 2 óránként kivinni, és láss csodát lesz egy szobatiszta kutyád. Oltás nélkül is lehet kivinni a kutyát, csak olyan helyre ahol nem jár sok kutya esetleg valami elkerített részre, és figyelni ne egyen fel semmit. A parvó vírust cipőn is simán beviszed a lakásba, úgy is elkaphatja a kutya...
2013. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pelusozok a kölyköknél és soha nem volt gondom a szobatisztasággal! Ha megvannak az oltásai akkor megszüntetem a pelenkát és amilyen sűrűn tudom kiviszem. Régebben újságpapíroztunk vagy rongyoztunk de az tényleg gusztustalan.
2013. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy még nincs meg majd csak talán májusba de addig tájékozõdom
2013. jan. 28. 19:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Jöhet még tapasztalat :)
2013. jan. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!