Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomeránia Törpespitz? A...

Princesske4 kérdése:

Pomeránia Törpespitz? A segítségeketek szeretném kérni! Szerintetek ez pomi? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Az ára neki sem olcsó, de én valami miatt mégis kételkedem.


[link] a képen az apuka látható, a kicsi a kölyke

vagy

[link]


Köszönöm a segítségeteket!!!



#pomerániai #pomi pomerániai töpe spitz
2013. jan. 28. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Az első hirdetésben fedeztetést vállal a kanjával, nem kölyköt árul. Mondjuk eléggé bűzlik a leírásban a "pomcsi" meg a "mini méret" nem enged sok jóra következtetni és a törzskönyv sincs beszkennelve. Gondolom valami tipikus p.csa a gazdája Picurnak, aki anyuci egyszem babucija.


A második képhez nincs leírás, semmi info.

2013. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem....Mindegyik szaporítós sz@r (elnézért, nem ak utyákkal van bajom, hanem magával az ötlettel, h valaki szaporítótól vesz) és még köze sincs a pomerániaihoz. Kétlem, h valaki vesz 2-300ezerért egy pomit, aztán majd 20ezeré' eladja a kölyköket.
2013. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent a kérdésben, hogy "az ára neki sem olcsó"?


A fedeztetés árát látom csak. Ennyiért igazi pomerániaival nem fedeznek. Lemaradt egy nulla...

2013. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én tettem fel képet a másodikról, mert nem akarom a gazdit felfedni, csak mindenképp akartam, hogy lássátok. Az első kutya fedeztetést vállal, de vannak kiskutyáik is. Azok közül lehet venni. Mind a 2 eladó 110.000 adja a kutyust.

2013. jan. 28. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném meg egyiket sem, mivel az elsőhöz oda is van írva, hogy nem TK-s az apa. 110 ezerért nem TK-s kutyát venni, háááát....
2013. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén máshol találtam a kutyára, telefonos megbeszélés is volt.Azt mondta, hogy mind a két szülő pomi. Nagyon örültem -.-

Ahogy tovább kutatgattam akkor találtam rá erre a hírdetésre. Nagyon elkeseredtem. IGAZATOK VAN TELJESEN!

2013. jan. 28. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt lenne érdemes körülnézned, és kérdezgetni a tenyésztőket :)Itt mondjuk biztosan drágábbak a kutyák. [link]
2013. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. jan. 28. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Wild Blue Cherry kennelben kapsz szép fajtatiszta Pomcsit :-) Budapesten élnek!
2013. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm utána is nézek :)
2013. jan. 28. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!