Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az aussieval? Milyen a jelleme? Melyik a legjobb kennel Mo-n?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a fajta, igazi juhászkutya. :) Temperamentumos, de gazdi centrikus, pörgős, munkás, mégis higgadt. Lehet, hogy egyszer én is bevállalok egyet. :)

A Tanmarks kennelt úgy-ahogy ismerem, találkoztam már innen származó munkás, aktív kutyával és igazi show kutyával is. Eddig csak jókat hallottam róla, de ha kifejezetten munkavonalú aussie-t szeretnél, akkor valószínűleg másik kennel lesz a neked való.

2013. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a Tanmark's kennelt ajánlom!! A tenyésztő nagyon becüsletes, személyesen is ismerek egy tőle származó kutyát! Blogja is van, olvass bele, sporotlnak intenzíven, szóval munkára is tökéletes, nagyon jófejek, intelligensek:)

[link]

2013. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Nekem a Tanmark's Kennelből van kutyám. Ha van elég időd rá és hajlandó vagy szakszerűen foglalkozni vele; gondoskodni a szellemi lefárasztásáról minden nap, akkor egy remek kutyád lehet. Bámulatosan okosak, gyönyörűek, türelmesek, totál gazdiközpontúak, pörgősek és nagyon kedvesek :) Én csak ajánlani tudom a fajtát és persze a kennelt is. Szerintem Magyarországom messze ez a legjobb.


A többi tenyésztő Magyarországon szinte csak Silver Dream Kennel-beli kutyákkal tenyészt; a Tanmark's-on kívül nem tudok olyanról, aki a fajtagazda országból származó kutyával rendelkezne. Szerintem ez elég nagy plusz pont :)

2013. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!