Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok kutya trükkökkel...

Tudnátok kutya trükkökkel kapcsolatos oldalt linkelni?

Figyelt kérdés

kutyámmal trükköket tanulunk, és a 101 kutyatrükkből már az összes olyan trükköt tudjuk, amit meg akartam neki tanítani( a nyomkövetések nem érdekelnek, agilityzünk, úgyhogy az a rész is le tudva, illetve azok a részek, hogy hoki, meg kosárlabda, meg ezek a sport utánzások sem érdekelnek, azon kívül a trükköket tudjuk.)

tudnátok olyan oldalakat linkelni, ahol sok trükk van, és lehetőleg leírja, hogy hogy célszerűbb megtanítani(ez annyira nem fontos, elég, ha már képet látok, hogy ötletet kapjak)

Nagyon megköszönném!


2013. jan. 29. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem egy oldal, de a könyv letöltési lehetősége. :)

101 kutyatrükk.

[link]

2013. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. Nem olvastam el magyarázatot. :)
2013. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy belinkelted, így legalább nem kell megvennem, köszi! :)
2013. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor szívesen. Egyébként google, második találat .:D
2013. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm, mert mi is ismerjük a 101-es könyvet és mi is csak mazsolázunk, mert egy törpével elég nehéz pl. létrán lavírozgatni, vagy "bakot" ugratni:)
2013. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!