Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikek a legnépszerűbb...

Melyikek a legnépszerűbb kutyafajták kiállításokon?

Figyelt kérdés
"Üzleti" szempontból kérdezem, nem akarok sem népszerű, sem ritka fajtát venni, csak az érdekel, hogy a rengeteg kutyafajtás termékünkből melyikeket érdemes leginkább mutogatni, mire haraphatnak rá leginkébb a gazdák, tenyésztők :)

2013. jan. 29. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy mire gondolsz. Melyik fajtából neveznek a legtöbbet kiállításra, vagy melyik fajták szoktak gyakran nyerni?

Ha az előbbi, akkor bulldogokból, amstaffból, őrző-védő fajtákból szokott a legtöbb lenni.

Olyan, hogy kiállítási fajta, nem nagyon van. Szinte bármilyen kutyával lehet ynerni a BIS-ben, lényeg, hogy fajtájában legyen egy kiemelkedő példány. Ennek ellenére van néhány fajta, amelyik gyakran nyer, ilyenek például az uszkárok, amerikai akita, ausztrál juhászkutya, bobtail, afgán agár.

2013. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A Tenyésztők semmire :-) mindenkinek megvan a fajta és a típus ki mit szeret. Hozzáteszem szinte az összes kiállításon kint vagyunk :-) de hiába teszik sok fajta nem tartanám! Staffikból elég sok szokott lenni de ezt így nem lehet megmondani , mert bírótól is függ ki hova nevez. Ha tudom, hogy a bíró nem kedveli azt a típust ami nekem van akkor nem nevezek hozzá olyan típusú kutyát!
2013. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor a bulldog fent van fixen a listán, meg majd válogatunk a többiből :) Nem is a kutyák száma a lényeg igazából, hanem a gazdáké, hogy mondjuk több-e a yorkie-s figura, vagy a német dogos, vagy a goldenes, vagy mittudomén.
2013. jan. 29. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Bulldogok is szoktak lenni főleg franciák, yorkshire terrier nem vészes , Német dog sem vészes, Golden szintén mikor mennyit neveznek...

Visszanéztem neked jó pár katalógust :-)))

2013. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem konkrétan ezek a fajták érdekeltek, csak hasból soroltam párat :D 38 fajtánk van konkrétan, ami érdekes lehet, ezért nem soroltam fel az összeset, hanem úgy általánosságban kérdeztem, miből szokott sok lenni :)
2013. jan. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!