Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az h a kutyánk (7...

Miért van az h a kutyánk (7 hónapos) folyton rág mindent ami fából van? Már rá lett szólva és az orrára is lett koppintva, de mégis csinálja? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Most váltja a fogát tejfogról rendesre.
2013. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyetek neki fából készült játékokat, több féle is van pl csont alakú is. Jobb mintha a szék lábát vagy az ajtófélfát rágná :)
2013. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adjatok neki valamit amit rághat mondjuk a bútorok helyett, akár fát is, ha azt szereti.
2013. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előzőknek én egy hasáb fát adtam a németjuhászomnak mikor a fogát váltotta rendes csont formára rágta ki a darabb fát dDD kár hogy nem fotóztam le
2013. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Koppints egy jó nagyot a saját orrodra, a kutyát meg kösd le valamivel. Vágj neki valamilyen gyümölcsfa ágat amit rágcsálhat.
2013. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Feszült. Nincs kellően lefárasztva.

Ilyen korban már kint vannak az új fogak, de még nő az állkapocs és benne a fogsor. A nem rágnivalókat folyamatosan tiltsad. Rágni pedig szerezz be jó kemény fadarabot, súroló kefét, stb.

2013. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andizsuzsi ***** válasza:
"már rá lett szólva" - kevés. Mindig legyen rászólva, ha meglátjátok.
2013. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset,a miénk a múlt héten a rendszámtáblát rágta le a kocsiról,pedig bőven van mivel játszania.Sajnos egy kicsit az én hibám is volt,mert most 7 napot dolgoztam egyhuzamban,reggeltől estig,így a napi 2 séta helyett csak egyre volt időm.
2013. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!