Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok szeret szánkózni?...

A kutyátok szeret szánkózni? Úgy, hogy veletek csúszik a szánkón.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
xDDD Ez most komoly?:D Amúgy nem hiszem,hogy megmaradna mellettem egy kifejlett staffi:DŐ szokott húzni:)
2013. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aha!


egyik ismerősöm kutyája szeret. Meg Csányi Vilmos etológus kutyája is szeretett. (mikor szánkóztak a gyerekek, látszott rajta, hogy szeretne ő is csúszni, és a gyerekek csúsztak vele egyet, és tök élvezte)

2013. jan. 29. 13:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem férne el a szánkón. De szereti felhúzni a szánkót a töltésre helyettem.
2013. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez nekem még szembe sem jutott. :)

Azt szereti amikor az ágyát húzom mikor rajta fekszik, most már csak egy szánkó kell, meg hó, meg valami jó kis motiváció a párom számára hogy húzzon minket. :)


A domboldalról lesiklás kockázatát azért nem vállalnám be.

2013. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap voltunk kint súlythúzni. Gondoltuk hogy majd mi ülünk a szánkóra de nehéznek bizonyultunk. Viszont amint leszálltunk a szánkóról a kiskutyánk felszállt rá :D Csak mivel tapadt a hó ezért a szánkó leragadt és mindig leesett róla. Egyszer megfogtuk és rajta tartottuk nagyon élvezte azt a 2métert :D
2013. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

áá biztos nem merném..

enyémmel pont az lenne a gond hogy túl kicsi,aztán ha csúszunk leesünk,ráesünk,el is törne valamije.

Meg beszari lenne hozzá ahogy ismerem:)

2013. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk nagyon félős, egyszer pár éve csúsztunk vele, de szerintem traumaként élte meg. :D
2013. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ahogy ismerem a kutyámat nem merné, hát igen, olyan mit a gazdája, én se merek, mert ovis koromban mindig elborultunk, és tettől talpig tiszta lila voltam...
2013. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van egy csomó gördeszkás kutya is, azokat ismeritek?
2013. jan. 29. 14:29
 10/15 anonim ***** válasza:
A húgom vizslája szeretett. Aztán egyszer felugrott egy olyan szánkóra amin egy idegen kisgyerek ült, és sikítozni kezdett az ijedelemtől.Kicsit kínos volt. Onnantól nem hagyták szánkózni.
2013. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!