Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyátok van?

Novák Lilla kérdése:

Milyen kutyátok van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Arra vagyok kíváncsi hogy otthon milyen kutyátok van!

Én is elmondom az enyémet:

Faj:Amerikai Steffordshire Terriere

Színe:Barna-fehér foltos

Nem:Lány

Neve: Nelly(kiejtése:Nelli)

Leírása:Nagyon pajkos kiskutya!Szeret játszani,ugrálni de azért megvan nevelve!Fajtatiszta és törzskönyve van!Most éppen 10 hónapos!Fedeztetni fogom ha eljön majd az ideje!Nagyon közkedvelt a családnak és nagyon szeretik!De én szeretem a legjobban!Fontos számomra a spor ezért naponta kb. 2 órát szoktam vele kocogni!Röviden ennyi!!

Köszönöm hogy írtatok előre is! Sziasztok!



#Kutyáinkról
2013. jan. 29. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát, már ez az ezredik ilyen kérdés, írd be a keresőbe szó szerint a kérdésed, és kiad majd egy párat.


Amúgy, nekem egy huskym van meg egy németjuhászom, mind a kettő pörgős, imádnivalóak.

A németjuci már öreg,és dp-s ezért ő többnyire mindig itthon van, a huskyval meg eléggé aktív életet élek, sportolunk meg trükközünk. tőszavakban kb ennyi

2013. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Puli volt de meghalt szegény :( 7 éves volt és daganatos, a 2. műtéte után elaltatták, mert továbbterjedt neki a rák. Mitvisz volt a neve, nagyon okos, játékos volt. Fekete volt a bundája, pulikra jellemzően elég büdös volt :D pedig vittük mindig kozmetikushoz
2013. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 29. 16:16
 4/16 anonim válasza:

Berni pásztor 1,5 éves.

Meg egy coocker spániel/spicc keverék,Ő 13,5 éves.Ma altatjuk ..........(rákos) :(((((

2013. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom azoknak az embereknek a kutyáját akiknek elaltatják a kutyáját vagy az a kutya beteg!! :((
2013. jan. 29. 16:28
 6/16 anonim válasza:

De ez már nagyon beteg.Az egész hasán van a tumor,szétnyílt neki és vérzik.Az orvos 2évvel ezelőtt azt mondta ,hogy max fél éve van.....Eddig húzta,már szenved.


LINDA R.I.P

2013. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Rozi névre hallgató ivartalanított 1 éves szuka. Lablador-tacskó keverék (valószínűleg), menhelyről örökbefogadva.
2013. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amstaff szuka: Lüszi

Labrador szuka: Bobi

2013. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi: haha, az én keverékem Rózsi, csak ő ivartalanított kan:) Másfél éves.

Másik kutyám egy lassan 2 éves nőstény husky.

2013. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
boxer keverék, szuka, elég jó házőrző, nem az a nagyon barátságos, de eddig még senkit nem harapott meg, viszont fél a többi kutyától, mert még csak 8 hónapos, és hát elég játékos
2013. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!