Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van az Illatosról kutyája?

Kinek van az Illatosról kutyája?

Figyelt kérdés

Nemrég indult egy blog Élet az Illatoson túl címmel. Ti fel fogjátok tölteni a történeteteket?

Nagyon szívesen olvasnék róluk, rólatok. Ma is elkönnyeztem magam néhány képen és mondaton.


2013. jan. 29. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt biztos hogy az Illatos csinálta? Nem valami más állatvédő szervezet aki be akarja feketíteni az Illatost?
2013. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Pont ma olvastam a blogot, nagyon tetszik. Március elején tervezek egy 3. kutyust, igaz őt csak ideiglenesbe, valószínűleg az Illatosról fogok hozni. A doki blogját régebb óta olvasom, az alapján döntöttem úgy, hogy valószínűleg tőlük hozok kutyust.
2013. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2000-ben télen honnan hoztam el egy fél éves kutyust, tavaly pusztult el.
2013. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* onnan
2013. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont ma egy hónapja, hogy elhoztuk életünk első kutyusát. Erről a blogról nem hallottam, de mindenképp megnézem, és ha lehet, fel is töltöm magunkat.


Amúgy Ő az: :)


[link]


[link]

2013. jan. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Természetesen az egyik link nem lett jó.

Javítva: [link]

2013. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2006 ba hoztam onnan el a kutyám, nagyon cuki :D
2013. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Az Illatosról nem tudsz elhozni ideiglenesbe kutyát, mert az a sintértelep és nagyon nem menhely (az egyik válaszolónak írom). Az Illatos út pénzért elad/értékesít kutyákat, akiket nem vesznek meg, azokat elaltatja. Egy ottani állatorvos írja a blogot, ezzel a marketing fogással is az a szándékuk, hogy megpróbálják menhelyi színben feltüntetni a sintértelepet. Sajnos azok ezt el is hiszik, akik nem jártak még ott.
2013. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az Illatos egyáltalán nem menhely, 5000 ft-ért lehet elhozni egy kutyát.
2013. febr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!