Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni ebben az...

Mit lehet csinálni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Stella (a kutyánk) kint az utcán nagyon összebarátkozott egy kővel, és állandó jelleggel magával cipeli az egész lakásban. Csak időnként elhagyja, vagy bekotorja valami alá, ahonnan nem tudja kiszedni, és ezért viszonylag sűrűn ugat, hogy szedjem ki neki. Mi lenne az optimális megoldás erre?

2013. jan. 30. 13:53
 1/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Dobd ki a kukába és ne hagyd legközelebb kövekkel játszani!!!

Nagyon veszélyes: ha lenyeli, bélelzáródást okozhat, amit sokszor csak komoly műtéttel lehet megszüntetni...illetve a fogait nagyban koptatja.

2013. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kisebb kövekkel én sem szoktam hagyni, de ez egy nagy kő. Bele sem fér a szájába, így gondolom lenyelni sem tudja.
2013. jan. 30. 14:05
 3/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a tippet, a fogai miatt lehet kidobom.
2013. jan. 30. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
És vegyél neki egy labdát, vagy más játékot. :)
2013. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

"Stella (a kutyánk) kint az utcán nagyon összebarátkozott egy kővel, és állandó jelleggel magával cipeli az egész lakásban"


Most cipeli, vagy sem??

Te vitted fel az utcáról a lakásba?


Egyszerűen játékot adj neki, vagy botot rágcsálni...ne követ

2013. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Labdája van.

Annyi a teljes sztori, hogy levittem az utcára sétálni. Ott talált egy követ, nagyon megtetszett neki, és a séta folyamán végig a szájában vitte. Gondoltam akkor hozza fel, végül is ártani nem árt, és jobb mint ha a falat rágná (azt szokta itt fent).

Botokat már félve adok neki, mert azokat nem csak rágja, hanem meg is eszi. Időnként pedig kihányja, szóval mostmár eltiltottam a botoktól.

2013. jan. 30. 14:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagy a kő, szóval úgy cipeli a szájában, hogy csak a fele van benne a szájában, a másik fele meg kilóg.

De sokszor csak játszik vele. Ráugrik a két lábával, és arrébb pöcköli. Csak néha bepöcköli valami alá, és akkor ugat, hogy vegyem ki neki, mert magától nem tudja.

2013. jan. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!