Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos sarpei kiskutyának...

10 hónapos sarpei kiskutyának lehet-e baromfihúst vagy baromfi csontot adni? Én azt hallottam, hogy semmiféle baromfi eledelt nem szabad adni a sarpei kutyáknak.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

csöves csontot(comb, szárny) biztos, hogy nem kaphat, de farhát, nyak mellcsont szerintem simán mehet.

miért lenne más a shar-pei, mint más fajta kutya?

2013. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem allergiás a baromfi húsra, akkor lehet neki adni.
2013. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

1: "SHAR PEI"

2: Az enyém speciel nem allergiás semmire, bármilyen húst adhatok neki

Szerintem ez attól függ honnan veszed. Mármint hogy milyen géneket örököl. Nyilván egy immungyenge, szaporított kutya több allergiára, betegségre hajlamos. Szerintem.

2013. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki húst is és csontot is. Ha hozzá van szokva akkor megeheti a csirke meg egyebet is, a csontot, csak a halszálkát nem. Én odaadom a csirkecsontot is, soha nem volt baj belőle
2013. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves kora előtt nem javaslom a csontot, csirkecsontot (kiv. farhát) ne adj neki! Főtt baromfihúst nyugodtan.
2013. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!