Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet a leírtak...

Milyen fajta lehet a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan nagy, soha életemben nem láttam még ekkora kutyát, legalább 2x-3x akkora, mint egy bernáthegyi. Nagy, erős testalkatú, nagyon hosszú szőrű. A szőre színe barnás-feketés-szürkés. Nem nyomott orrú, olyan átlagos kutyafeje van.
2013. jan. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaukázusi
2013. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leonbergi? Tibeti masztiff?
2013. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leonbergi? [link] bár nincs benne szürke, vagy a kaukázusi [link]
2013. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tibeti masztiff esetleg kangal vagy kaukázusi.
2013. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kaukázusira és a leonbergire hasonlít legjobban, de nem tudnám megmondani melyik. Köszönöm mindenki válaszát :)
2013. jan. 30. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát egy kifejlett bernáthegyi kan meghaladhatja a 80 cm marmagasságot is (amiket én ismerek azok simán vannak ekkorák), úgyhogy most vagy túlzol "kicsit", vagy nem találkoztál még bernáthegyivel, vagy egy Csubakka féleséget láttál.xDD

Különben lehet még esetleg újfundlandi vagy közép-ázsiai, de én is inkább kaut mondanék.

2013. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!