Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kezeljem a sebet?

Mivel kezeljem a sebet?

Figyelt kérdés
Kivittem a kertbe,dolga végeztével észre sem vettem de van egy elég csúnyán horzsolt sebe a szeménél.Mivel kezeljem le?Volt már ilyen sebe hamar gyógyul csak jó lenne lekezelni.Általában mindig sikeredik valami bibi :(
2013. jan. 30. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Betadin
2013. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mamám nagytestű keveréke mindig szerez valami sebet játék közbe.. :D legutóbb a körme tört le... de általában mamám vagy papám az összes sebét úgy kezeli, hogy kamillás borogatás, vagy betadin esetleg bepantennel bekeni és kész is!:D 2-3 nap alatt begyógyúl.. én is hamarabb megyek állatorvoshoz, mint hogy otthon kezelgessem a kutyám, de a sebre a kamilla vagy a betadin bepanten tökéletes! :D
2013. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!