Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS (bővebben)?

SOS (bővebben)?

Figyelt kérdés

Van egy Amerikai staffordshire terrier 3 honapos kutyusom 10 kg kb .

szegény ahogy futott elesett es nagyon fáj neki a

jobb első lába a könyöknél és a válla körül .

Azzonal elmentünk állatorvoshoz aki megnézte es azt mondta hogy a könyöknéleltört ,megrepedt és hogy 2 Db röntgen szükséges , 1 altatás , és egy műtét , ami kb 50-80 ezer FT ! A kutyusomnak nagyon faj , kapott fájdalom csillapitot.

A doki azt mondta a mütétet 3 napon belül meg kell csinalni vagy is hoilnap mivel péntek.. A kutyamnak nagyon szöksége lenne rá, nem tudtok valami kutyaorvost aki vállalná ? vagy valami segitséget mit csinajak a kutyusal hogy könnyeb legyen a felépülése .köszönöm.



2013. jan. 31. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem egészen. A te dokid nem vállalja, vagy egy olcsóbb orvost szeretnél, az a lényeg?

Merre laksz?

Budapesten a Juhész Tamás Állatkórházat tudom javasolni. Tamás, a kórház létrehozója kitűnő ortopédiai szakember. A 4 hónapos kiscicám szilánkosra tört "csuklóját" 95%-osra összerakta.

Maga a műtét csak 24 000 Ft. volt, viszont rendszeresen kellet visszajárni kötözésre, szóval a végére több volt ennél a költség jóval.

De azt is lehet, hogy ők megműtik, és a kötözést már egy közeli állatorvos is meg tudja csinálni ha messze laksz.

[link]

2013. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Juhész=Juhász
2013. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az az állatorvos akihez elvittétek, miért nem csinálja meg?
2013. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, és 24 órában működnek, teát hétvégén is nyitva vannak. De azt nem tudom hogy olyankor vállalnak e műtéteket.
2013. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem az egészet. Most akkor miért nem jó a te dokid ?
2013. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem arra gondol, hogy most nincs neki 50-80 ezre.


Kérdező! Kérdezd meg az állatorvost, hogy fizetheted-e utólag, vagy részletben. Telefonálj a környékbeli állatorvosoknak is, érdeklődj náluk. Lehet, hogy egyik bevállalja olcsóbban, vagy részletre.

2013. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pécsiek vagyunk válallná az állat orvos csak esetleg ha valaki tud valamivel olcsobbat ?
2013. jan. 31. 11:05
 8/11 A kérdező kommentje:
És azt is szeretném tudni mivel jár a kutyának egy ilyen műtét ? mennyi idö még meg gyugyul teljesen ?
2013. jan. 31. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj szegény kutyi... Próbáld meg a részletfizetést. Nincs az a szívtelen doki aki nem engedné meg és hagyná a kutyát szenvedni... Nekem a cicámon kellett nemrég egy 50 000 Ft.-os sürgős életmentő műtétet elvégezni, miközben 200 Ft. volt a zsebemben. Szó nélkül megműtötték, és következő fizuból kifizettem őket.
2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem vállalja biztos ajánl valakit, aki igen. Vagy csak az ára a gond? Mert akkor nagyon gyorsan keresd fel a környékbeli orvosokat telefonon, hogy még időben el lehessen látni a kutyát. Ha nem műtik meg időben az korlátozhatja a felépülését is.
2013. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!