Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok erről az új...

Ti mit gondoltok erről az új trendről?

Figyelt kérdés
sokan a kutyáikat nem viszik el soha sétálni, hanem rá állítják az otthoni futógépre..
2013. jan. 31. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagy butaság.. A szabadban történő sétát, futkározást, játékot SEMMI nem helyettesíti. A szabadban folyamatosan érik új ingerek, új szagok, más kutyák, friss levegő stb. Ezt egy futógéppel nem lehet helyettesíteni..

Szerintem aki ezt kitalálta annak nincs kutyája. Vagy ha van akkor azt csak sajnálni tudom.

2013. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is hallottam erről a trendről. Azt hallottam, hogy van kutya futópad, amit szigorú fogyókúránál célszerű alkalmazni, de hogy valaki csak ezt tegye és ne vigye az állatát sétálni, az szerintem kínzás...
2013. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szabadban végzett sétát semmi nem pótolhatja, azonban mindemellett szerintem nem hülyeség a futópad. Többektől hallottam már, hogy szeretik használni.
2013. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem hülyeség... már megvan, mit kapok születésnapomra. xD A zsúfolt hétköznapokban jól jöhet, ha az embernek nagyon energiabombák a kutyái, de sokszor nem futja napi 3-4 órás kirándulásokra, csak rövidebb sétákra.
2013. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nah lehet a "kapok" szó helyett "szeretnék"-et kellett volna írnom. xD Google felvilágosított az árakról.
2013. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel még nem találkoztam, hallani hallottam róla ,de olyat nem ismerek aki így is tesz szerencsére.

Nagyon izgalamas lehet a kutyának, szegény :/

Se más kutyák,se játék, friss levegő.. és hogyan/hova wc-zik akkor?

Amúgy a véelemény annyi ha valaki így akar kutyát tartani, NE TEGYE! illetve egy hétig ne menjen sehova, ne is beszéljen senkivel, ne nézzen tv-t , ne is netezzen. Csak egyszerűen legyen.. esetleg egy nap egyszer illetve kétszer egyen, ha unatkozik fusson egy kicsit a futógépen, ha az egy hét letelte után is azt mondja ez jó a kutyának akkor valami baj van az adott személlyel. :D

2013. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

*

Utolsó válaszoló vagyok.

Amit itt írtatok,hogy nem hülyeség.. az oké ha néha használtok ilyen módszert is , azzal nincs baj. De hogy SOHA nem vigye valaki..

2013. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem hülyeség, ha az ember normálisan használja, és nem azzal helyettesíti a sétákat. Olyan környéken, ahol az ember nem szívesen engedi el a kutyáját, vagy bármi oknál fogva épp nincs ideje lefárasztani teljesen a kutyát, tökéletes lehet MELLÉK mozgatásnak. Nekünk is van, használtan vettük 25ért, de nem elektromos, én hajtom, így én is mozgok, ők meg imádnak mellettem futni. Sőt, van, hogy ők állnak rá és néznek bociszemekkel, hogy mi lesz már. Szerintem egy olyan embernek, akinek tökre energiabomba a kutyája, és hiába fárasztja le agyilag is meg fizikailag is a kutyát, amit 1óra alatt kialszik jól jön. Nem beszélve arról, amit már a múltkori hasonló kérdésnél leírtam, hogy télen hiába öltözöl fel, hamarabb fagysz meg odakint, mint a kutya, és hiába mozogna még, ha te nem bírod már tovább a mínusz fokokat, vagy amit ott is leírtam, nővérem kutyájának pl pár éve (tacsikeverék) olyan hugyhólyaggyulladása lett, amitől a mai napig bepisil, így nem lehetnek kint sokáig, hiába a kutyaruha, amit csináltatott, a kutya egy energiabomba, neki pl tök jól jönne.

Szóval itt is leírom, hogy amennyiben ésszel van használva, és nem a sétát helyettesíti, csak kipótolják vele a kutya mozgásigényét, amit nem feltétlenül lehet minden egyes nap kielégíteni,én nem tartom rossz dolognak.


Lehet lepontozni, ennél a témánál mindig ez történik..

2013. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jajj ez a szőrnyű, szörnyű mélyszegénység.


Fusson az akit kergetnek,de ha még szeretnék futni és kutya lennék biztos a verőfényes zöldelő lankàkat választanám....ahogy Isten kitalálta.

2013. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon jó ötletnek tartom a futó padot, mert, ha esetleg valamiért nem tudod elvinni a kutyát akkor jó megoldás lehet viszont a sétákat helyettesíteni nem tudja
2013. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!