Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova menjek dolgozni, ahol...

Hova menjek dolgozni, ahol kutyákkal foglalkozhatnék, és kapnék fizetést?

Figyelt kérdés
Nyári munkára gondoltam.(18 vagyok) Nagyon-nagyon szeretem a kutyákat, és szeretnék köztük dolgozni nyáron, de azért jó lenne ha tudnék keresni egy kis pénzt is. Van ilyesmire lehetőség?
2013. jan. 31. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj el sintérnek! Jól fizet.
2013. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Roppantmód humoros vagy!
2013. jan. 31. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem hiszem hogy találsz ilyen helyet. Esetleg talán takaríthatsz egy kuyta iskolában, vagy ilyesmi... De még erre is kicsi az esély és igazából nem is kutyákkal foglalkozol
2013. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menhelyeken vannak önkéntesek, de nem kapnak fizetést.
2013. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Három hónapra nem fogsz fizető állást találni, ez egészen biztos. Önkéntes lehetsz, esetleg ideiglenes befogadó, a kutyák boldogságát és némi tapasztalatot kapsz fizetésként.
2013. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Önkéntesnek menj el menhelyre vagy kutyaiskolába, ha pénzt akarsz keresni, vállalj kutyasétáltatást a környéketeken:)
2013. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Falun lakunk, úgyhogy itt az emberek ha sétáltatni akarják a kutyájukat, elviszik maguk, akik meg nem sétáltatják(öregek) azok biztos hogy nem fognak azért fizetni, hogy valaki sétáltatja a kutyájukat.. Sajnos.. =/ De szerintem a pénztől függetlenül elfogok menni segíteni egy menhelyen.. :)
2013. jan. 31. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!