Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden YORKI ennyire bújós?

Minden YORKI ennyire bújós?

Figyelt kérdés
3 hónapos a yorkim és imád kézben lenni, imád rajtam aludni, akkor nyugodt, ha vannak a környezetében. Arra vagyok kíváncsi, hogy a többi yorki is hasonló (ez a fajtára jellemző) vagy az ő személyisége ilyen? :)

2013. jan. 31. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én yorkim is ilyen. 3 hónapos koráig annyira nem volt bújós bár azért akkor is szeretett kézben lenni viszont amikor 4 hónapos lett nem tudom mi lett vele ,de mint aki személyiséget váltott tiszta bújós lett. Imádom :))))
2013. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az enyém az első pillanattól kezdve ilyen :) sajnos ennek hátránya is van, még 1 percre se lehet egyedül hagyni, mert már sír, ha csak a másik szobába is megyek, remélem ahogy nagyobb lesz ez majd változik.
2013. febr. 1. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen pedig már hat hónapos és rajtam alszik és imádom:))))))))
2013. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dönci91 ***** válasza:

te jelented neki a biztonságot és sajnos ez az idővel sem fog változni.barátnőm kutyája 9éves és ha egyedül marad nagyon sír még most is.nem szabad túl sokat babusgatni.meg kell,hogy szokja akkor sem lesz semmi baja ha egyedül marad.nekem is yorkim van 1éves és nem sír és nem is sírt soha,de attól még hozzám bújik és rajtam alszik vagy ha nem vagyok itthon a ruháimon.próbáld meg azt ha elmész otthonról a kutyus vackába tedd be valamelyik ruhadarabodat,hogy érezze a szagod.megnyugszik majd tőle és idővel a sírás is elmúlhat.a kézben tartást hanyagolnám így nem igazán lesz egyedülálló a kutyus.persze az más ha itt ott felveszed,de figyelembe kell venni ő nem egy tárgy vagy egy csecsemő.ő kutya még ha picuri is!!!

egy tapasztalt yorki gazdi!

2013. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!