Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 hónapos kaukázusim...

Van egy 2 hónapos kaukázusim szerintetek már lehet tanítani? és ha lehet akk mivel kezdjem és hogyan tanítsam neveljem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet és a kaunál jobb minnélellöb elkezdeni
2013. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor azonnal el lehet kezdeni. Nekünk is az van otthon anyuméknál. Ő kicsi korától már volt tanítva. Kis korban sokkal hamarabb tanulnak, és könnyebben.
2013. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogyan kell kutyát nevelni, akkor keress fel egy jó kutyasulit, mert hatalmas problémák lesznek még nálatok! A kau az egyik legkeményebb fajta, ha nincs tapasztalatod a pásztorkutyák nevelése terén, mindenképp kell a segítség!
2013. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én jutalomfalattal (parízer) csináltam mindkét Kaunál, és a 101 kutyatrükk című könyvet használtam. Teljesen jól működött. A behívást pedig egy nagyon hosszú hegymászó kötéllel gyakoroltuk eleinte egy eléggé kihalt helyen, majd szépen fokozatosan haladtunk előre. Simán tanulhat mostmár, minden nap egy keveset, és rövid idő múlva egy hatalmas, engedelmes mackód lesz.:)

Jah, és minden nap SÉTA!!!!

2013. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy lehet ilyen idős korban (én még hamarabb is kezdtem az enyémmel). A jutalomfalat nem maradhat el. Nagyon sok türelem kell egy ilyen kutyához, mert borzasztóan makacsak. Nem árt szerintem a behívással kezdeni. Fontos, hogy kicsi korában minél több inger érje, vidd sétálni, hívd el a barátaidat kutyázni, ilyesmi, így nem lesz agresszív. Éreztetni kell vele, hogy te vagy a főnök, de ok nélkül büntetni sosem szabad, mert nagyon önérzetes. Ha valamit nem szabad, azt sosem szabad, ne legyen olyan, hogy fáradt vagy rászólni, mert visszaél vele.
2013. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!