Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélemyénetek erről a...

Mi a vélemyénetek erről a yorkshire tenyésztőről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 31. 17:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
azt írta hogy származási lapot ad , chippet, féregtelenítést kombinált oltást
2013. jan. 31. 17:08
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Egy G-portált még egy 10 éves is meg tud csinálni. A kutyáknak semmi kiállítási eredmény, semmi eü szűrése, törzskönyv sincs feltüntetve. FCI honlapján, sem az eurobreeder.com-on nincs fent a kennel ami = nem hivatalos a kennel név = nem MEOE tag = ez csak egy szaporító aki meg tudott csinálni egy honlapot és írt egy kamu kennel nevet. Ne vegyél innen én azt mondom.
2013. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

az én véleményem az hogy ez egy szaporító. először is maga a honlap "házilag" készített. másodszor pedig (bár lehet vak vagyok)


de sehol az eddigi kutyáinak az elért eredményei, sehol kép a kenellekről ahol tartja őket, sehol egy törzskönyv a kutyák után (mondjuk a képeik alatt).


itt egy példa [link]

2013. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

2. vagyok.


Kicsit jobban szétnéztem az oldalon, említ a kicsiknek valami törzskönyvet, hogy intézi azokat, de nem tudom... Egy normálisan beállított kép nincs a kutyákról és szerintem nem valami szépek. Mondjuk én nem vagyok nagy yorki szakértő, de kiállításra szoktam járni és amilyeneket ott látok az fú na az igen, azok gyönyörűek, de ezeknek a bundája is olyan csapzott meg minden... nem tudom...


Inkább itt nézz szét:

[link]

2013. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a kutyái. Én nem vettem volna őket tenyésztésbe.
2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

azt el is feljtettem említeni hogy egy minőségi kutyának nem ilyen nevei vannak mint amilyen ezeknek a yorkiknak. sőt a kennelek neve sem ilyen "fantáziadús" cicomás. a fényképek otthoni szobában történő minőségéről meg ne is beszéljünk. meg az össze vissza cicomázott yorkis óra meg minden, te jó ég, hányingertkeltő. arról meg végképp nem is szeretnék említést sem tenni hogy ennek a szaporítónak ahány kutyája van annyiféle képpen is néznek ki, amit nyilván nemigen fognak jobb körökben elismerni mint jó munka eredményességét. órdít erről az egészról hogy ez egy undorító szaporító. és még valami

A TÖRZSKÖNYV MEGLÉTE MÉG NEM BIZTOSÍTÉK ARRA HOGY NEM SZAPORÍTÓVAL VAN DOLGUNK, HIÁNYA VISZONT EGYÉRTELMŰ JEL!!!

2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
jól látom hogy csak egy kanja van és azzal az egyel szaporítja az összes szukát? te jó ég!
2013. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Undorító, hogy így próbálja megtéveszteni az embereket. Sokan elmond az illetőről...


Kérdező! Nehogy innen vegyél, ezt az embert semmi nem hajtja, csak a pénz!

2013. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
rendben
2013. jan. 31. 17:36
 10/22 anonim ***** válasza:
meg most nézem azt hogy a "szukák" alatt ott van az "új generáció". tehát mivel egy kan van, majd apuci befedezi a kislányát, hát elég undorító nem mondom, jó kis kölykök lesznek, az ilyen embereknek köszönhető a sok idegbajos , mentálisan sérült kutya.
2013. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!